Lana Del Rey'den Lorde'ye Yapılan Hakaretlere Destek Geldi!

Lana Del Rey ve 17 yaşındaki çiçeği burnunda Grammy ödüllü şarkıcı Lorde arasında çekişme mi başladı? Çoğunuzun bildiği gibi daha önceden Lorde, Lana Del Rey'in müziğini sevdiğini fakat şarkı sözlerinin genç kızlara iyi örnek olmadığını düşündüğünü söylemişti. Lana Del Rey'de geçtiğimiz saatlerde, Twitter'da @LanaDaily isimli hayran sayfasının gönderdiği hakaret içerikli Lorde tweetini favorilerine ekledi.

@LanaDaily: Bunu senin için satın aldım @lordemusic. 
Lana Del Rey'in de takip ettiği sayfalar arasında bulunan @LanaDaily hayran sayfası son günlerde Lorde'ye oldukça yoğun bir şekilde hakaret içerikli tweetler gönderiyor. Öyle ki bu yoğun hakaretler Lorde'nin ailesine kadar ulaşan türden. Sayfa, bir Lorde hayranından gelen "Lorde'den neden bu kadar çok nefret ediyorsun" sorusuna "O şişman ve çirkin" yanıtını vermişti. Lana Del Rey'in  bu gönderiyi neden desteklediğine ise anlam vermek oldukça güç fakat en azından Lana Del Rey'in Lorde'den hoşlanmadığını artık öğrenmiş olduk.

Lorde cephesinde ise işler biraz karışık. Her ne kadar Lana Del Rey'in şarkılarının genç kızlara iyi örnek olmadığını düşünse de onu dinlediğini söyleyen ve üstelik daha önceden resmi Tumblr hesabında Lana Del Rey'in fotoğrafını da paylaşan genç şarkıcının Lana Del Rey'i sevdiğini söylemek mümkündü fakat bu olaydan sonra ne olacağı ise merak konusu.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!