Harun Kolçak: "Armağan Çağlayan, Simon Cowell Olmaya Çalışıyor"


Usta şarkıcı/söz yazarı Harun Kolçak bugün (14 Şubat 2014) Kanaltürk'de yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu oldu. Programda Harun Kolçak'a geçtiğimiz hafta Kanal D'de yayına başlayan X Factor Türkiye yarışmacısı Ferah Zeydan'ın performansı izletildi. Amerika'da yayınlanan X Factor yarışmasını takip ettiğini ve jüri üyesi Armağan Çağlayan'ın Ferah Zeydan'ın kilosu ile ilgili sorduğu soruyu çok çirkin bulduğunu söyleyen Harun Kolçak, Armağan Çağlayan'ın Simon Cowell olmaya çalıştığını iddia etti.
"Armağan Çağlayan'ın kaç kilo sorusunu çok saçma ve gereksiz buldum. Anlamı olmayan, bence anlamsız bir soruydu. Armağan'ın öyle bir huyu var seviyor öyle yapmayı. Çok ayıp buldum. Çok terbiyesizce bir soru. Belli ki kızın babadan yana bir sorunu var ve kilo sorunu var vermeye çalışmış o kadar vermiş yani çok ayıp bir soru hiç hoş bulmadım."
"Simon'ı oynamaya çalışıyor ama Simon çok farklı, donanımlı bir adam.Armağan'da onu oynamaya çalışıyor. Armağan'a çok kızdım şuan. Yani öyle bir insana böyle bir soru sorulmamalı. Bu kadar ulu ortada kadar insanın arasında önce aynaya gidip kendine bakmalı insan. Kilo sorunu olan bir insana kaç kilosun sorunu sormaya gerek yok. Çok terbiyesizce."
Açık sözlü oluşu ile bilinen  Armağan Çağlayan'ın Harun Kolçak'a ne yanıt vereceği ise merak konusu. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!