Emma Watson, Wonderland Dergisinin Mart Kapağında


Emma Watson, Wonderland dergisinin Şubat ve Mart sayısının kapak yıldızı oldu. Christian Oita objektifinden mükemmel pozlara imza atan 23 yaşındaki genç aktrise fotoğraf çekimlerinde İngiliz oyuncu Douglas Both 'da eşlik etti. Türkiye'de 28 Mart'ta vizyona girecek olan Noah filminde Ila karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan Emma Watson'ın Wonderland magazin ile gerçekleştirdiği röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Okul ve İşini Bir Arada Yürütmesi Üzerine:
Şimdi gerçekten kendi başımın çaresine nasıl bakacağımı, nasıl yalnız olacağımı, stresle nasıl başa çıkacağımı biliyorum. Eğer o zamanları yaşamasaydım burada olmazdım. Sınırlarımı bilemezdim. İyi kötü arkadaşlar edinerek her şeyi öğreniyorsunuz. Her şeyi yapamayacağınızın farkına varıyorsunuz. Tüm bunların üstesinden gelebileceğimi düşünmüştüm. Harry Potter filmi ve basın çekimleri için İngiltere'ye dönüp, sonra finaller için Brown'a gitmek, sonra ailene ve arkadaşlarına ayak uydurmak. Bunları bir arada yapamıyorsunuz. Aralar vermek zorundasınız. Meditasyonla ve yogayla ilgilenmeye başladım. Yatma zamanımdaki ritüelleri geliştirdim.
Büyük Partilere Katılmaması Üzerine:
Gerçek şu ki ben gerçekten utangaç, çekingen, içine kapanık biriyim. Büyük bir partide farları açan bir Bambi gibiyim. Benim için bu çok fazla.. Sonrasında kendimi banyoya atmama neden oluyor.  Araya ihtiyaç duyuyorum. Partilerde beni gördün Derek. Tedirgin oluyorum.
 
 
 

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!