Elyar Fox ile Tanışın

Bu yazıda sizlere İngiliz Youtube starı Elyar Fox'ı tanıtacağım. 10 yaşındayken gitar çalmaya başlayarak şarkı yazmaya başlayan 18 yaşındaki şarkıcı, İngiltere'nin Londra şehrinde 15 Temmuz 1995 yılında dünyaya geldi. Just Me Again grubuyla birlikte 2009 yılında Islington Garage'da ilk kez performans sergiledi ve grubu, You Me at Six grubunun turunda yer alarak The O2 Arena dahil olmak üzere konser verdi. Elyar Afshari 16 yaşındayken solo müzik yapmaya karar vererek sahne adını Elyar Fox olarak değiştirdi. Sahne adı altında Youtube'a şarkılarını koymaya başladı ve Ryan Seacrest olmak üzere birçok ismin dikkatini çekti.

Daha sonra "Do It All Over Again" isimli teklisini Vevo hesabında yükleyerek UK Singles Chart'ta 5.numaraya kadar yükseldi. Albümü ise bu yılın yaz aylarında yayınlanması bekleniliyor.

Müziğe nasıl başladığı hakkında:
"Annem Argos'tan 20 dolara bir gitar aldı ve tüm ihtiyacım olan da buydu. Çok utanç verici bir şekilde başladım. Sadece kızların benim için ilginç hale gelmeye başladığı yaşlardaydım bu yüzden sırf bunun hakkında yazdığım zamanlar oldu."
 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!