Efecan Şenolsun ve Merve Hazer 2. Sayfa Programına Konuk Oldu


Güneş Beklerken dizisinin sevilen oyuncuları Efecan Şenolsun ve Merve Hazer  bugün (14 Şubat) Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Kısa sürede büyük hayran kitlesine sahip olan ikilinin program sohbetinden öne çıkan başlıklar şöyle:


Efecan Şenolsun :"Oyuncu olmak için evden kaçtım!"
Lise 2 'deyken evden kaçtım. Agresif ve anarşist bir gençlik geçirdim. Yazın sırt çantası ile gelmiştim.Burada kalmıştım 5-6 gün. Ondan sonra geri döndüm. Buraya ilk geldiğimde 4 sene önce bir proje ile başladım. Elde Var Hayat diye bir dizide vardı. Onlarla görüşmüştüm ama sonra hiçbir şey olmadı. 4 yıl boyunca hiçbir şey olmadı. Geri dönüş hiçbir şey olmadı. Tabii bir depresyon hali. Olacak mı olmayacak mı? denesem mi denemesem mi derken birden oldu. Kaç dizi ve yapımcı sana "Hayır teşekkürler" yanıtını verdi sorusu üzerine,30 vardır herhalde. yanıtını verdi.
Evden kaçma hikayesini açması istendiğinde ise:
Babam beni her konuda destekledi ama ben o anda gaza geldim. Liseyi bitirmem gerekiyordu. Bende oyunculuk oyunculuk diye kafayı yemiş durumdaydım. İlk iki gün Taksim metrosunda tanıştığım kızın evinde kaldım.  Sonraki 4 günde İstanbul'da Üniversite  okuyan arkadaşlarımın yanında kalmıştım.
Merve Hazer'in diziye nasıl dahil olduğu sorulunca:
Daha önce Kanal D prodüksiyonla çalışmıştım. Kayıp Şehir dizisinde asi bir karakter olan Rockçı Aylin'i canlandırmıştım. Sesi iyi olup olmadığı sorulunca Hayır yanıtını veren genç oyuncu şarkı söylemeyi çok seviyorum ama evde söylüyorum sadece yanıtı verdi. 
Hayranların dizide Hande ve Kerem ikilisinin gerçekte de sevgili olup olmadığı sorulduğunda ise Efecan Şenolsun:
İkiside profesyonel oyuncu insanlar. Hande ve Kerem işlerine çok profesyonel yaklaşıyorlar. Bizim bildiğimiz öyle bir şey yok.
Programın sunucusu Hande şuan Okan Yalabık ile birlikte demesi üzerine Efecan Şenolsun:
Evet, Okan Yalabık'la birlikte. Kerem'in kız arkadaşı olup olmadığını bilmiyorum ama Hande'nin bir erkek arkadaşı var.
yanıtını verdi.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!