Burç Yorumları #1

OĞLAK

Ne kaybediyorsa çok değer verdiği için kaybediyor. Kimseyi kırmaz, üstüne gitmez. Ama kırmışsa eğer vardır elbet bir bildiği. bir kere soğudu mu karşısındaki Roma'yı yaksın isterse asla tekrar ısınamaz. dünyanın en korkulan burcu sinirlendiğinde Oğlaktır.Oğlak öfkelendi mi herkes kaçacak yer arıyor... ufacık şeyi büyütüp dünya sorunu haline getirmede üstüne yok.


KOVA

Emri vakiyi sevmez, yapacağı varsa da yapmaz, gıcıklık yapar. Özgürlüğü sever çünkü, kimse ona ne yapması gerektiğini söyleyemez. En olmadık zamanlarda en olmadık şeyleri yapmada üstüne yoktur. Yalnızca önemsediği kişiye 872348 kere şans verir. Yalnızca değer verdi kişiye.İnsanı melek gibi pamuk kalpli insan. İnsanında aşırı takıntılı olma sorunu var, çok düşünür düşünür düşünür.

BALIK

sessizliğine aldanmayın valla hayatınızın en büyük hatasını yapmış olursunuz diyim .karşısındaki ona dürüst ve samimi olduğu kadar iyidir.sezileri o kadar güçlüdür ki karşısındaki kişinin içini okur adeta. haklıysa eğer küçücük bişey için bile ortalığı ayağa kaldırır. çok duygusal ve sevgİ dolu biridir ama asla 2. şansı vermez, Balık'ı kaybetmek istemeyenler ilk şanslarını iyi değerlendirsinler. çok rahat ve çok umursamaz gibi gözükür, gözükürde gerçekte içindeki olup biteni kimse tahmin bile edemez.

KOÇ

Çok hassas bir kalbe sahiptir ama değerleri bilinmez asla. İnatçı ve gururludur, emir almaktan hoşlanmaz .Kolay bağlanmaz ve sevgisini söylemez ama seviyorum diyorsa bu gerçektir işte. Zeki, nazik, güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. Sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen yapısı vardır.Ruhunda lider olma özelliği var. Pratik bir zekaya sahip olmalarına rağmen, dikkatsiz ve aceleci davranarak hatalar yapabiliyorlar.

AKREP

 Kendisiyle uğraşan kişinin kalbini kırmakla kalmaz kafasını da kırar Bir Akrebin sevgisini aşkını tadan kolay kolay asla unutamaz.Bunca yaptığı iyiliğe, fedakarlığa, emeğine acımadan yüzüstü bırakanlar var ya emin olun mutluluktan uçarken aniden yere çakılacak. Sabrı taşı bile çatlatır doğru ama o sabır taştığı zaman herkeste hakettiği belasını bulur.


BOĞA

Cömerttir, fakat savurgan değildir. En sadık dostlar Boğa burcu insanından çıkar.Arkandan konuşanlar varsa sevinmen lazım, demek ki onlardan öndesin, kıskançlıklarından çatlıyorlar.Konuşurken lafının kesilmesine deli olur, buluşmaya geç gelen kişiye deli olur,özel sorular sorulmasına deli olur. Çok deli ve uzun içine çeke çeke sever ama yanlışını görmesin beynini pekmez gibi yere akıtır bak.

İKİZLER

İkizler sana soru soruyorsa doğruyu söyle. Zaten cevabı biliyordur İkizler sadece itiraf ettirecektir.Hızlı düşünür, yavaş adım atar.Yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazanlardan ne çektin be.Duygusal, iyi, sevgi dolu, yardımsever, akıllı, kötü gün dostu olup da hayatı bombok olan insanlardır.En mutsuz olduğu anda onu güldürmeye çalışan kişiyi asla unutmaz, o kişi güldürmese bile. İkizleri tanıyınca anlarsınız FARKLIDIR.


YENGEÇ

Dışarıdan ne kadar umursamaz hissiz görünüyorsa eğer bilin ki içinde bir o kadar çok fırtınalar kopuyordur. Gündüz hiç bir şeyi yok ama aksam olunca kalbine sanki öküz oturmuş gibi oluyor nedense. O kadar kaliteli bir karaktere sahiptir ki öyle herkesin seviyesine inmez, cevap bile vermez. Herkesi kötülükleriyle baş başa bırakır.


ASLAN

Herkesten farklı şeyler yapmak istiyorsun,bu yüzdende yaratıcılığını sonuna kadar kullanıyorsun. Gururlusun, sadıksın,vefa-karsın . Güzel veya yakışıklı biri olman önemli değil, seninle konuşurken mutluysa tamamsın .Bir "aslan"ın en güçlü silahı çenesidir. Konuşarak halledemeyecekleri iş, ikna edemeyecekleri kimse yoktur.kötü gün dostu olduğu için arkadaşlarının dertleriyle uğraşa uğraşa kendi sorunlarını unutuyor bazen.


BAŞAK

Kıskanmadığı sürece arıza çıkartıp piskopatlaşmaz rahat olun.Gülüyorsun seni mutlu sanıyorlar. Oysa derdin yüreğinde insanlar nereden bilecek .En büyük hatası sevdiği zaman fedakarlığın bokunu çıkartıp kendinden çok ödün vermesi. Hemde karşısındaki hiç haketmese bile.zor biri değil ama bazıları işleri cidden zorlaştırıyor. Başak'ı salak yerine koymaya çalışmayın, herkesi mahveder.

TERAZİ

En güvendiği kişilerden yediği kazıkları yan yana dizse dünyanın en uzun köprüsü olur. Hep iyi niyetinden,hep. Affettiğinden değil umursamadığından üstünde durmuyor çoğu şeyin dışarıdan ne kadar sert görünse de duygu insanıdır Terazi, kalbinin izinden gider hep... çok hırslı - azimli ve gözü karadır. Ne kadar imkansız olursa olsun kafasına koyduğu şeyi yapmak için sınırları sonuna kadar zorlar.

YAY

İyi niyetli, asil ve sıcakkanlısın, haksızlıktan nefret edersin, özgürlük senin için çok önemli,aynı hatayı da asla tekrarlamazlar. Doğru kişinin gelmesini bekleye bekleye yalnız ölecek. asla haksızlığa gelemez, sert yapısı bu yüzdendir.Dış görünüşe önem vermez, kalbinin ısınamadığı kişilerden özellikle uzak durur. Güvenini kazanmak atomu parçalamaktan daha zordur. Ama kaybetmesi çok kolay.

  • IQ'su en yüksek burçlar: KOÇ, YAY, BALIK
  • En piskopat burçlar: BOĞA, YENGEÇ, ASLAN
  • En kıskanç burçlar: AKREP, TERAZİ, İKİZLER
  • En duygusal ve güvenilir burçlar: BAŞAK, OĞLAK, KOVA
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!