"Wrecking Ball" Şarkısı Beyoncé İçin mi Hazırlanmıştı?


Miley Cyrus'ın seslendirdiği , Wrecking Ball şarkısı  kuşkusuz 2013 yılının en başarılı şarkılarından biri oldu. Dünya çapında büyük başarı elde eden şarkı, klibi ile de Vevo'nun 24 saat içinde en çok izlenen videosu olarak kayıtlara geçti üstelik bu rekoru  Miley Cyrus hala elinde tutuyor.

Son birkaç gündür  2013 yılına damgasını bu şarkının aslında Beyonce'nin 5. stüdyo albümü için kaydedildiği dedikoduları dolaşmaya başladı. 2012 Aralık ayında şarkının söz yazarlarından biri olan Sacha Skarbek twitter sayfasından  şarkı hakkında şöyle bir tweet atmıştı:
Beyonce'nin şarkısı şimdi Miley Cyrus'ın şarkısı oluyor !! İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ??!!!!"
Bu tweet'in ardından takipçilerinin yoğun soruları üzerine ise Sacha Skarberk, ikinci tweetini atarak sorularınızı Dr Luke'a sorun yazmıştı

 Konunun şu sılarar yeniden gündeme gelmesi ile konuya açıklık getirmek için RadarOnline'a konuşan şarkının söz yazarı  Sacha Skarbek:
“‘Wrecking Ball’ Beyonce için yazılmadı. Ama neredeyse onun oluyordu" Başlangıçta Dr Luke ile birlikte Beyonce'ye şarkı yazmak için bir araya geldik fakat şarkı ('Wrecking Ball') geliştikçe bu şarkının Beyonce için uygun olmadığına karar verdik."
itirafında bulundu.


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!