Under The Dome Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı!

Under The Dome bu yaz yeni sezonuyla geri dönüyor! CBS kanalı Çarşamba günü 2014 TCA basın turu panelinde (15 Ocak) da "Kubbenin Altında" nın 2.sezonundan bir teaser gösterdi ve vay canına, "Kubbe" hayranlarını şaşırtacak bazı çılgın şeyler var.(Devamı Spoiler içerir)Yapımcı Bryan K. Vaughn,
"Stephen King bize asla hayal bile edemediğimiz fikirler verdi. Kubbenin nasıl geldiği gibi.." diyor.
 İkinci sezonda ilk sezonun finalinde sorulan önemli soru keşfedilecek; Kubbe onları korumak için oluştu ama onları neyden koruyacak? Bunu yaparken de, dizi sonunda ortaya çıkacak ve bazı nedenlerden dolayı dış dünyadan saklanan Junior'un amcasını göreceğiz ve "Barbie için bazı sorunlara neden olabilir ki Rennie ailesinin sloganı da bu değil mi? :D Diğer yeni karakter ise "oldukça güçlü" ve Big Jim Rennie için bazı sorunlara neden olacak genç bir öğretmen olacak.

En sonunda Kubbe'ye ölüm geliyor. Hayranların çok sevdiği iki karakter 2.sezonun ilk bölümünde hayatta kalamayacak ve yapımcı Neal Baer, kasabada kimsenin güvende olmadığını söylüyor.

Under The Dome, 30 Haziran Pazartesi günü 2.sezonuna başlayacak. En yakın zamanda TCA panelinde yayınlanan fragmanı yazıya ekleyeceğiz, beklemede kalın!
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!