Taylor Swift ve Douglas Booth İlişkisi Başlamadan Bitti


Müzikte sergilemiş olduğu başarısı ile olduğu kadar özel hayatında yaşadığı aşklarla da adından söz ettiren Grammy ödüllü genç şarkıcı Taylor Swift'in adı şu sıralar  ‘Romeo ve Juliette’ filminin yıldızı 21 yaşındaki İngiliz oyuncu  Douglas Booth ile anılmaya başladı. Fakat, 21 Kasım'da görüşen ikilinin ilişkisi başlamadan sona erdi. Bir kaynağın açıklamasına göre ilişkisinin başlamadan bitme nedeni Taylor'ın kalıcılık tutumunun  Douglas'ı korkutmuş olması oldu. Kaynak:

"Taylor bir ilişkide ne istediği biliyor, Douglas ise ilişkiyi yavaş tutumayı, arkadaşları ve gelecekteki kız arkadaşı ile eğlenmeyi istediğinden ilişkileri başlamadan sona erdi" dedi.

Başka bir kaynak ise Taylor ile Douglas'ın parti ortamında tanışma anı hakkında konuştu:
"Taylor bir içki aldı ve sonra Douglas'ın yanına doğru yaklaşmaya başladı. Hailee Steinfeld ile sohbet ettikten sonra Douglas'a doğru yanaştı ve onunla sohbet etmeye çalışıyordu. Tüm bunları izlemek bizim  için çok komikti." açıklamasında bulundu.
 New York Daily News'e konuşan Douglas'ın arkadaşı:
"Douglas genç bir adam ve yalnız bir hayat yaşıyor. O, Taylor'ın bu istekli davranışına oldukça şaşırmış. Taylor onunla temas kurmuş fakat Douglas, Taylor ile sadece arkadaş olmak istiyor" 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!