Selena Gomez ve Austin Mahone Çıkıyor (?)

Us Weekly'nin haberine göre Selena Gomez ve Austin Mahone görüşmeye başladı!

Us Weekly'nin haberine göre Taylor Swift yakın arkadaşı Selena Gomez için çöpçatanlık yaparak "Red" isimli turunda kendisinden önce çıkan (açılış yapan), 17 yaşındaki şarkıcı Austin Mahone'u ayarladı. Bir kaynak Us Weekly'ye ikilinin bir süredir görüştüğünü söyledi.

Yine habere göre ikili aralarındaki ilişkiyi gizli tutmaya çalışıyor. 24 Ocak'ta Beats Music konserinden gizlice ayrı ayrı çıkmalarına rağmen, ikinci bir kaynağa göre aynı arabaya bindiler.

Selena Gomez'in bugüne kadar yaşadığı bir diğer yüksek profilli ilişkisi de genç süperstar Justin Bieber'laydı. Güzel yıldız geçtiğimiz günlerde Seventeen'e bir erkek arkadaşta ne aradığından bahsetmişti. Justin Bieber'la kendi deyişiyle "gerçekten kötü bir ayrılık" yaşayıp, atlattıktan sonra gerçekten ne istediğini anlamak için biraz zamana ihtiyacı vardı. Ama şimdi hazır olduğunu biliyor.
"Aslında Katy Perry'yle güçlü kızlardan korkan erkekler hakkında konuştum. Şu ana kadar yaşam stilimi anlayan, destekleyen, beni ona rağmen seven ve ondan korkmayan biriyle tanışmadım. Bu zor. Sanırım bazı erkekleri korkutuyorum, çünkü "Dünyayı değiştirmek istiyorum! Hayallerim var! Sen ne yapmak istersin?" diyorum. Ama üzgünüm, ben sadece kendim olmayı biliyorum.
İkili geçtiğimiz yıl Haziran ayında Emblem3 grubu ve kendi yakın arkadaşları ile birlikte Disneyland'da görüntülenmişti (Habere Gitmek için Tıklayınız)

Olayın ardından Austin Mahone Temmuz 2013'te JustJared'a konuşmuştu.
"Hala ilişkim yok, onunla aynı zamanda LA'deydim ve beni Disneyland'e davet etti. Onunla Billboard Ödülleri'nde tanışmıştım."
Ekim 2013'te, Austin söylentiye göre Fifth Harmony üyesi Camila Cabello ile çıkıyordu, Selena'ysa o sırada eski erkek arkadaşı Justin Bieber'la görüşüyordu.

Sizce ikilinin arasında gerçekten bir şey var mı? Siz onları yakıştırıyor musunuz? Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!