Selena Gomez, Seventeen Dergisinin Mart/2014 Kapağında


Amerikalı genç şarkıcı/oyuncu Selena Gomez, Seventeen dergisinin Mart sayısının kapak kızı oldu.Dergi için gerçekleştirdiği röportajında Lorde, 2013 yılı başarısı ve arkadaşları hakkında konuşan 21 yaşındaki Gomez'in röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Geçtiğimiz yılki başarısı üzerine:
Bu yıla gerçekten güçlü hissederek başladım. Ben her zaman gizliden bir zayıftım.  Miley Cyrus, Jonas Brothers, ve Demi Lovato'nun olduğu zamanlarda Disney'deydim. Kendi programım olmasına rağmen çok çalışıyordum ve sonucu alamıyorum gibi görüyordum. Davranışlarımı, sesimi ve hatalarımın ne olduğunu sorguladım. Müziğimin çok bayatlamaya başladığını ve bunu diğer insanlar için yaptığımı farkettim. 20 yaşındayken gerçelten kötü bir ayrılık yaşadım, herşeyi toparlamam ve 'Come & Get it''in mükemmel olması gerekiyordu. Tümüyle ben olmak istedim. Yenilmişlik duygusundan yoruldum. Tüm bu zaman boyunca, kendime neden bu kadar ezikmiş gibi hissettiğimi sordum ve sonunda sadece hazır olmadığımı farkettim. .. Memnunum çünkü şimdi bunun için hazırım.
Demi Üzerine:
İnsanların size ne söyleyeceğinden korkmayın çünkü herkesi asla mutlu edemezsiniz. Kızlar ne istediklerini söylemekten korkuyorlar. Eğer bir şeyi sevmiyorsanız bunu söylemek zorundasınız. Demi bana bunu öğretti. Korkularınızı yüksek sesle söylemek onu yenmek için ilk adımdır. Ne istediğimi söylemek benimde uzun bir zamanımı aldı - hatta ailemle. Çalılığın etrafında bunu yenmeyi denedim ama ne düşündüğümü söylersem kendimi çok daha iyi hissedeceğimi anladım. Kolay değil ama bunu yapmanın bir yolu var. Agresif bir şekilde bunu söylemenin yerine  basitçe "Hayır bu doğru değil" diyebilirsiniz.

  Arkadaşlarını Desteklemesi Üzerine:
Kız arkadaşlarımı şu ana kadarki herhangi bir erkek arkadaşımdan çok daha fazla seviyorum. Çünkü onlar beni desteklediler, sevdiler ve her zaman yanımda oldular. Bazı kızlar doğru adamı bulduklarında beş saniyede unutuyor. Bunun böyle olmaması gerekiyor. Demi'yi ve Taylor'ı bu yüzden çok seviyorum -  Onlar kadınları destekliyor ve güçlendirmeyi seviyorlar! Kızların birbirlerine zarar vermemesini isterdim. Hepsi rekabetçi -  moda, iyi arkadaşlar ve erkekler, erkekler, erkekler! Kızların, hemcinslerini daha çok sevmesini isterdim.
Lorde Üzerine:
Geçenlerde bir röportaj yaptım ve onlar bana  fark yaratacak kişinin kim olduğunu sordu. Bende " O beni sevmiyor ama Lorde" yanıtını verdim. O beni sevsin ya da sevmesin onu destekliyorum. Çünkü harika işler yapıyor. Onunla tanışmadım ama son derece yetenekli biri. Kullanmayı sevdiği bir sesi var ve bu harika bir şey. Bir gün onu göreceğim ve aramız iyi olacak"
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!