Miley Cyrus ve Madonna MTV Unplugged Çekimlerinde Görüntülendi (VİDEO)


Madonna ve Miley Cyrus, Çarşamba gecesi (29 Ocak) Miley'nin MTV Unplugged şovu için bir araya geldi. Akustik performansların ortaya konduğu programda  Miley Cyrus, Bangerz albümünden ve kariyerine damgasını vuran şarkıları seslendirecek. Süpriz isimlerin konuk olduğu programda Cyrus, Pop Müziğin Kraliçesi ile de düet yapacak.
Madonnda ile birlikte “We Can’t Stop” ve “Don’t Tell Me”  şarkısını seslendirecek olan Miley, ayrıca  program için vaftiz annesi Dolly Parton'ın “Jolene” isimli şarkısını yeniden  coverlayacak. (Hatırlarsanız Miley bu coverını 2012 yılında evinin arka bahçesinde çektiği klip ile yayınlamıştı.)

İlk olarak 1989 yılında MTV Video Müzik Ödülleri’nde gerçekleşen Bon Jovi performansından etkilenilerek hazırlanan MTV Unplugged programı, daha sonra  Eric Clapton, Nirvana, Alice in Chains, Elton John, The Cure, R.E.M., Korn, Pearl Jam, Roxette, Björk, Tori Amos, Sting, Bryan Adams, Rod Stewart, George Michael, Kiss, Katy Perry, Mariah Carey, Adele ve Florence + The Machine birçok ünlü ismi ağırladı.


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!