Love Magazin: "Miley Cyrus, Beyonce Hakkında Konuşmadı"


Love Magazin'in Şubat sayısı ile röportaj gerçekleştiren Miley Cyrus'ın röportajında "Beyonce'nin artık anne olduğu ve yerini kendisinin dolduracağını" söylediği iddia edildi. Konu hakkında 21 yaşındaki genç şarkıcı, 2 Ocak'ta twiter sayfasından söylentilere açıklık getirdi ve röportajında Beyonce hakkında bir konuşma yapmadığını söyledi.
İnsanların Beyonce hakkında yaptıkları bu alıntı beni sadece güldürdü. Benim "Kıvrımlarıma bakın ve sadece ben daha iyiyim" dediğimi varsayın. Bahahahhaha. İnsanlar nasıl pislik atılmasına müsaade edip sonra etrafına  tırnak yapıp bunu benim dediğimi söyleyebiliyor. ...!!?!
Cyrus'ın söylediği iddia edilen röportajda:
"Beyonce benim için büyük bir ilham kaynağı oldu ama uzun süredir yoktu. O çok yetenekli biri ve ben şimdi oyunu ondan devraldığımı düşünüyorum. İnsanlar her zaman yeni kan arıyor ve ben bu oyunun yeni kanıyım. Biliyorsunuz, ses ve ritim var. Sadece en iyisi benim" dediği iddia edilmişti.
Aynı gün Love Magazin'de twitter sayfasından:
"Miley Cyrus, Beyonce hakkında bize hiçbir şey söylemedi. Alıntının nasıl ortaya çıktığını bulmaya çalışıyoruz. Hepimiz Beyonce'yi çok seviyoruz"
tweetini attı ve tartışmalara son noktayı koydu.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!