Justin Bieber Toronto Polisi Tarafından Gözaltına Alındı

Justin Bieber'ın başı beladan kurtulmuyor! Geçtiğimiz hafta perşembe sabahı (23 Ocak) Miami polisi tarafından alkollü bir şekilde araba başına geçip araba yarıştırma gerekçesi ile tutuklanan Kanadalı genç şarkıcı, aynı gün hakim karşısına çıkmış ve 2,500 dolar kefalet ödeyerek serbest bırakılmıştı. Bu olay sonrası ailesi ile tatil yapıp normal hayatına devam eden 19 yaşındaki şarkıcı, tutuklanmasının ardından hafta geçmeden dün (29 Ocak) Toronto polisi tarafından yeniden gözaltına alındı.

Bieber'ın bu seferki gözaltına alınma nedeni ise, 2013 yılı Aralık ayında bindiği limuzin şoförüne darp uygulamak...

İddia edilen olayın ise şu şekilde gerçekleştiği söyleniyor:
Bieber ve yanındaki 6 arkadaşı bir gece kulübü çıkışında 30 Aralık saat 02:50 sıralarında Peter ve Adelaide Caddesi'nin olduğu bölgede limuzine bindi. Kavga limuzine binen yolculardan bir arasında meydana geldi ve limuzin şöförüne kavga sırasında birkaç kez kafasına ağır darbede bulunuldu. Şoför bu olay sonrası araçtan inerek polisi aradı fakat  polis geldiğinde darp uygulayanlar oradan çoktan uzaklaşmıştı.
Konu hakkında  E! News'e konuşan Justin Bieber'ın avukatı Howard Weitzman şunları söyledi: 
Özet geçecek olursak, Amerika Birleşik Devletleri'nde bu konunun iki taraflı bir suç olarak muamele edileceğini tahmin ediyoruz. Bu konudaki tutumumuz Sayın Bieber'ın masum olduğudur.
Weitzman konuşmasının devamında ise, dosya mahkemeye intikal ettiği için bu konu hakkında yorum yapmak istemediğini söyledi.

Dün akşam Toronto karakoluna avukatı ile birlikte gelen Justin Bieber, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Bieber,  10 Mart sabahı saat 11'de Old City Hall'daki mahkemede hakim karşısına çıkacak. Öte yandan Justin'ın yeniden gözaltına aldığı haberini alan hayranları ise Toronto karakolunun kapısına gelerek Justin'a destek oldu.

 
  
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!