Ariana Grande,Cosmopolitan Dergisinin Şubat Sayısı Kapağında!

Amerikalı genç şarkıcı/oyuncu Ariana Grande, Cosmopolitan dergisinin Şubat/2014 sayısının kapak yıldızı oldu. 2013 yılı Ağustos ayında Yours Truly  ismini verdiği ilk stüdyo albümünü müzik severlerle buluşturan 20 yaşındaki şarkıcı, dergi ile gerçekleştirdiği röportajında müzik kariyeri ve Nathan Sykes ile çıktığı ilk randevusu hakkında konuştu. 

Nathan Sykes ile Çıktığı İlk Randevu Üzerine: 
Otele bir film izlemek için geri döndüğümüzde Nathan Ladurée makaronlarla ve ayçiçeği ile bekliyordu. - Ben Parisian'ı çok severim ve ayçiçeği benim sevdiğin en sevdiğim çiçektir. DVD'yi yatak odası dışından oturma odasına almıştı çünkü O ilk randevuda beni yatak odasına çekmek istemediğini söyledi.
Müzik Enstitüsünde Kendisi için Bir İsim Yapması Üzerine: 
Birçok insan yaşım ve kişiliğimden dolayı benden ne olmasını istediğini bilmiyordu. Genellikle hatam kibarlıktan ve güçlüzlükten. Onlar benden bu kadarını beklemiyordu. Çünkü günün sonunda Boca'da güzel bir  İtalyan kızım.
Twitter'da onun hakkında konuşulan nefret söylemleri Üzerine:
Onlar cehennem kadar kötüler! Hatta onları artık engellemiyorum çünkü bunu yaptığımda onlara negatif bir şeyler veriyor gibi hissediyorum. Bunun olmasına izin veriyorum ve onları affederek yoluma  devam ediyorum. Çünkü bu insanlar kendileri ile savaş veriyor.
    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!