Alex Pettyfer, Cosmopolitan UK Dergisinin 2014 Mart Sayısında!


Alex Pettyfer, Cosmopolitan UK dergisinin 2014 Mart sayısında yer aldı ve mükemmel randevusunu tanımlarken her zamankinden daha rahat görünüyor gibi.
"Erkeklerin de kadınlar gibi hassas olduklarını düşünüyorum. Erkekler ve kadınlar birbirlerinden çokta farklı değil—hepimiz sevildiğimizi hissetmek istiyoruz. Erkekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten olduğu saçmalığına inanmıyorum" diyor Pettyfer.

Yıllar içinde, Pettyfer I Am Number Four filminden rol arkadaşı Dianna Agron ve Magic Mike rol arkadaşı Riley Keough ile adı anılmıştı. 23 yaşındaki aktör, bir kadını etkileme söz konusu olduğunda bilindik kur yapma yöntemlerini tercih ettiğini söylüyor.
"Geleneksel film ve yemek randevularını seviyorum. Yeni heyecanlı duygular yaşıyorsun. Mesela sinemadasın ve birbirinize bakmamaya çalışarak birbirinize bakıyorsunuz. Ne izlediğinizi bile bilemediğiniz anlar bile oluyor."
"Hep genç yaşta baba olmayı istemişimdir. 15 yaşında okulu bırakıp oyunculuk yapmaya başladığıma seviyorum. Eğer okulda kalsaydım şuan yeni üniversiteyi bitirmiş ve işe başlamış olacaktım. Yeterli finansal güvenliği olmayacağından muhtemelen çocuk sahibi olmayı erteleyecektim. Belki 29 veya 30 yaşındayken beni aile sahibi olmuş bir şekilde görebilirsiniz."

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!