Müzisyenlik Yapan 10 Aktör

Sevdiğiniz seksi aktörlerin-Divergent'tan Theo James ve Vampir Akademisinden Dom Sherwood gibi- daha fazla seksileşemeyeceğini sandığınızda seslerini duyduktan sonra içinizi titretir, genellikle sesleri büyük ekrandan tamamen farklı şekilde duyulur. Pretty Little Liars dizisinde başrol alan Keegan Allen ve Tyler Blackburn, dizileri yayında olmadığı zamanlarda kendi şarkılarıyla da biliniyor ve Joseph Gordon-Levitt de müzisyen ve aktör olarak ikili hayatını dengeleyen isimlerden biri.

Dizilerde ve filmlerde gördüğümüz müzikal yönlerinin pek bilinmediği 10 genç aktörünü derledik.

Theo James
İngiliz kazanovası, Divergent filmine 'Dört' olarak ekibe katılmadan çok önce Shere Khan isimli bir grupta hem gitar çalıyor hem de solistlik yapıyor.

Ansel Elgort
Aynı Yıldızın Altında'nın uyarlama filminde 'Augustus' karakterini canlandıracak olan Ansel, Ansolo adıyla remix yapıyor.

Dominic Sherwood
Vampir Akademisi filmiyle karşımıza çıkacak olan Dominic Sherwood'da oyunculuğun yanı sıra müzik ile ilgilenen aktörler arasında. Tyler Posey
Eğer uzun zamandır Tyler Posey hayranıysanız Lost in Kostko adındaki bir grubun parçası olduğunu biliyorsunuzdur. Fakat onu sadece MTV dizisinden tanıyorsanız ekran dışında da ne kadar yetenekli olduğunu görmelisiniz. 

Tom Felton
Harry Potter serisinde Draco Malfoy'u canlandırmasaydı bile eminim ki onu tamamen farklı bir sanatçı olarak görebilirdik, bunun üzerine bahse girerim.

Robert Pattinson
Robert Pattinson'ın müziğe olan ilgisini ve yeteneğini Twilight film müziklerinde yer alan Never Think ve Let Me Sign şarkılarıyla biliyoruz fakat daha fazlasını istiyoruuz!!

Jamie Campbell Bower
Harry Potter,Twilight ve Ölümcül Oyuncak filmlerinde rol alan Jamie Campbell'in de büyüleyici bir sesi var!

Steven R. McQueen
Vampir Günlüklerinde Nina Dobrev'in küçük erkek kardeşini canlandıran Steven sadece kaslı bir vampir avcısından ibaret değil, bir müzikal bebek!

Alexander Ludwig
Açlık Oyunlarındaki Cato'nun çok iyi kılıç tutmasından başka neler yapabildiğini biliyor muydunuz?

Ed Westwick
The Filthy Young grubunda solistlik yapıyor ve hatta Gossip Girl dizisinde bile birkaç parçası çalmıştı.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!