Klaus Mikealson'un Mystic Falls Ziyareti

Vampir Günlükleri'nin ölümcül baş belası melezi Klaus Mikealson ve ailesinin yeni bir dizisi var. The Originals. Ama yakın zamanda, gelen bir habere göre, Klaus, eski yuvası Mystic Falls'a kısa bir süreliğine de olsa geri dönüyor! Ve yanlız değil. 

Klaus’un Mystic Falls’a geri dönüşünün detayları tam tamamlanmasa da, TV Line tarafından ölümcül melez Klaus’un Mystic Falls’a geri dönüşü ve yalnız olmayacağı onaylandı. Peki ya, kiminle?
Bir kaç teorimiz var. Rebekah ve Elijah hepimizin apaçık seçimi, her Mikealson, uykulu doğaüstü şehir ile bir çeşit bağlantı kurar. Bir kaç teorimiz var. Rebekah ve Elijah hepimizin apaçık seçimi, her Mikealson, uykulu doğaüstü şehir ile bir çeşit bağlantı kurar. Ama ne zamandan beri Julie Plec bariz bir seçimi tercih ediyor ki? Bu yüzden, Davina'nın New Orleans'daki güç savaşının merkezindeki güçlü genç cadı olduğunu öğreniyoruz. Belki de Klaus, Mystic Falls'da güce ihtiyaç duyar? Ya da, Davina, Bonnie'den bir kaç ipucu almak için gelir?

The Originals'ın yapımcılarından Michael Narducci, TV Line'a konuştu: "Vampire Diaries'de olan şeyler, oldukça büyük şeyler oluyor. Ve bu New Orleans'a gidiyor, Klaus— ve belki de diğer bir karakterimiz, Mystic Falls'da olan şeyleri merak edip, olayların içinde yer alıyordur."
Şu anda, Klaus'un Mystic Falls'da sahip olduğu tek bağlantı Caroline, ve onların son karşılaşmaları hala kalbimizi çarpıyor — biliyorsun ki, Klaus, Caroline'a onun son aşkı olacağını söylemişti, "ne kadar sürerse sürsün..." Bu yüzden, Klaus'un Mystic Falls'a geri dönüşü sarışın vampir için gibi gözüküyor, özellikle son zamanlarda Tyler Lockwood'un Klaus'dan intikam almak için yaptığı New Orleans ziyaretinden sonra. [Bunun sonu, Tyler için iyi bitmemişti.] Peki ya, TVD'deki "büyük" olayın Caroline ile ilgisi var mı?
Ya da Kathrine ile ilgisi var? Klaus son 500 yılını Petrova düzenbazını arayarak geçirdi, ve şimdi onun yaklaşan ölüm haberi yayılmaya başlıyor,bu yüzden bu onu Mystic Falls'a geri dönmek için zorlayacak gibi. Belki Klaus'da, Elijah'ı dönmeye zorlar? Sonuçta, bir zamanlar Katherine'e aşıktı. 
Ve aynı zamanda, Klaus'un geri dönüşünün TVD'nin 100.bölümün de olma olasılığı da yüksek. Biliyoruz ki, bir kaç tanıdık yüz, Mystic Falls'a bu büyük etkinlik için geri dönecek.  Ve daha önce Mikealsonlar, The Originals için yola çıkmadan, TVD'nin büyük bir parçasıydılar. Onları tekrar bu büyük bölümde tekrar görmek, harika olurdu. Ayrıca, Candice Accola, yakın zamanlarda ETonline'a, bu bölümün "hayranlar için" olduğunu da söylemişti. Bir Klaroline anından daha iyi sürpriz mi olur?
The Orjinals dizisinin 21 Ocak'ta yayınlanacak 10. bölümünün tanıtımı:

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!