Çift Alarmı: Miley Cyrus ve Kellan Lutz Arasında Neler Oluyor?


Amerikalı genç şarkıcı Miley Cyrus, 18 Aralık Çarşamba günü Twilight filmi ile tanınan Amerikalı aktör Kellan Lutz ile birlikte görüntülendi. Kendi özel jeti ile Bahamaları gezen 21 yaşındaki  Miley Cyrus'a  28 yaşındaki aktör Kellan Lutz eşlik etti. Gezi sonrası Miami'ye iniş yapan ikili birlikte görüntü vermemek için Cyrus en iyi arkadaşı  Cheyne Thomas ile birlikte, Kellan ise bir arkadaşı ile yürüdüğü görüldü.

Çiftin birlikte görüntülenmesi ve Miley'nin şu sıralar yalnız olması "Acaba birlikteler mi?" sorusunu akıllara getirdi fakat  E! Online'a konuşan bir kaynak Kellan ve Miley için "Kesinlikle birlikte değiller" açıklamasında bulundu.

Başka bir kaynak ise Miley ve Kellan'ın ortak arkadaşı olduğunu ve ikisi arasındaki herhangi bir romantik yakınlaşma olup olmadığını bilmediğini söyledi. Kaynak açıklamalarında son olarak  Kellan Lutz'un Sharni ayrıldığını ve şuanda yalnız olduğunu belirtti.

Ayrıca Miami gezisi sırasında Cyrus'ı gören hayranları onunla fotoğraf çektirmek istedi fakat Miley Cyrus'ın bodyguard'larının hayranlarını geri çevirdi. Durumu farkeden Miley Cyrus ise bodyguard'larına dönüp:
Hayır hayranlarımla fotoğraf çekilmek istiyorum" dediği öğrenildi.
Miley Cyrus'ı Miami'de gören hayranı ise: 
"Miley yorgun görünüyordu ama bizi selamlarken mutluydu.  Ayrıca bir acelesi varmış gibiydi ama yinede onun tipik bir mizahı ve eğlenmeyi seven bir kişiliği var." dedi.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!