Bradley Cooper, GQ Ocak Sayısında "Alkol Bağımlılığı" Hakkında Konuştu

Türkiye'de 24 Ocak'ta vizyona girecek olan "American Hustle" filminde Richie DiMaso karakteri ile karşımıza çıkacak olan Amerikalı yakışıklı aktör Bradley Cooper, GQ dergisinin Ocak 2014 sayısında yer aldı! Dergiye vermiş olduğu röportajında "Alkol Bağımlılığına" değinen 38 yaşındaki aktörün röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Alkolizme karşı mücadelesi üzerine:
"Eğer buna devam etseydim, tüm hayatımı sabote etmeye başlıyor olacaktım. Demek istediğim, bu işimi etkiliyordu. Bu bir yaşam deneyimidir. Tek yapman gereken, bu tüm yaşam deneyimini bir araya getirmek. Bu herkesin yaptığı bir şey. Bu kaçınılmaz. [Yaptığı işi batırmak]

Ayıldıktan sonra yaptığı film seçimleri üzerine:
Filmler yapıyordum ve Sandra Bullock ile tanışmam lazımdı. Bu insanlarla çalışmak için onlarla tanışmam gerekiyordu. Ve ben ayık değildim ve aslında olduğum gibiydim. Başkası gibi havaya girmek zorunda değildim. Bu kişi benle hala çalışmak istiyor mu? Bu konuda ne halt ediyorum? Bu iş yerimde kendimi yeniden keşfettim ve bu harika oldu. Şimdi kafamın arkasında ya da kalbimin bir yeri yarratılmış gibi,  vaadimi yerine getirmiş gibi hissediyor muyum? Kesinlikle hayır. Ama ben minnettarım, mutlu olduğum bir işte çalışıyorum ve küçük anlarımda da bu boşluğu dolduruyorum.
"Silver Linings Playbook" adaylığı üzerine: 
Kazanmak istiyor muydum? Şimdiye kadar kazanma fikrini hiç düşünmemiştim. Hatta sorusu bile aklımdan geçmemişti.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!