Justin Bieber "All Bad" Şarkısında Taylor Swift'e Göndermede mi Bulundu?

Justin Bieber'ın geçtiğimiz hafta dinleyici ile buluşturduğu "All Bad" isimli yeni şarkısının Grammy ödüllü genç şarkıcı Taylor Swift'i hedef alan sözlerin yer aldığı iddia ediliyor. HollywoodLife'ın haberine göre Justin Bieber'ın  Selena Gomez'i yeniden kazanmak adına yazdığı şarkıda Taylor Swift'e de gönderme yaptı.

Selena Gomez'e kendini affettirmek isteyen Bieber'ın Selena ile yakın bir arkadaşlığı olan Taylor Swift için: 
"Benden intikam almaya çalışıyorlar,bunu deniyorlar, Diğerleri gibi olduğumu söylüyorlar, Aramızda kalsın, onlar gelmek istiyor, Büyük düşmanlar, yeniden en iyi arkadaşın olmaya çalışıyorlar, Mükemmel olduğumu söylemiyorum, Kanıtlanmış, en azından umurunda olduğumu kanıtladım, Olmak istiyorum,olmak istiyorum sana olması gereken herşey, Kıskançlık,haset, Kıskançlık ile aynı şey, Seni kıskanıyorum, Onlar neler yaptı..."
İddiaları güçlendiren bir önemli olay ise Justin Bieber'ın @IKidrauhlic isimli twitter kullanıcısının kendisine attığı "Bence Justin All Bad şarkısında Taylor'ı gölgelendiriyor" tweetini retweet'lemesi oldu.
Hollywoodlife'a konuşan Taylor Swift'e yakın bir kaynak ise:
"Taylor şarkıyı duydu ve kesinlikle buna cevap verecektir. Onunla ilgili bir şarkı yapması şuan için takviminde yok ama bu kaçınılmaz bir şey." açıklamasında bulundu.
Peki siz Justin Bieber'ın "All Bad" şarkısında Taylor Swift'e göndermede bulunduğunu düşünüyor musunuz?

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!