Jennifer Lawrence: "Çocukken Çok Meraklıydım"

Jennifer Lawrece, Madame Fidaro dergisinin özel stil dergisinin kapağında yer aldı ve Christian Dior içerisinde mükemmel görünüyor! 23 yaşındaki oyuncunun dergiye verdiği röportaj;

Normal bir hayat istemesi hakkında: 
"Hayatımın mümkün olabildiği kadar normal olmasını istiyorum. Film endüstrisinin en tehlikeli yönü ise her şeyin hızlı gelişmesi ve bir şeylerden mahrum kalarak yaşamak. Hayatımı hep sahnelerde harcamak istemiyorum. Olabildiğince basitleştirmek istiyorum, bir asistanım yok. Bana yardımcı olan en yakın arkadaşım var. Çekimlerden sonra eve gidiyorum ve benim için çalışan birisi ile değil de arkadaşımla 22 yaşında birinin yapacağı şeyleri yaparak zaman geçiriyorum.. 

Çocukluğu hakkında: 
"Takma adım Nitro'ydu(*nitrogliserin'den geliyor ve patlayıcı yapmak için kullanılan kimyasal bir madde). Hiper aktif ve her şeye merakı olan bir çocuktum. Anneme çocukluğumu sorduğumda her zaman içimde sürekli ilham veren bir ışık olduğunu söylerdi. Ne zaman okula gitmişim o ışık sönmüş. Ne tür bir sosyal bozukluğu olduğunu bilmiyoruz. Ama arkadaşlarım vardı."
 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!