Rihanna'nın Gelecekteki Kocasına Uzaklaştırma Emri Verildi

Rihanna'nın gelecekteki kocasıyım diyerek ortalıkta dolaşan adama 2 hafta aradan sonra beklenen ceza verildi. Cuma günü tutuklanarak göz altına alından kişi, 4 Ekim'de Rihanna'nın evine girmeye teşebbüs ettiği iddia edildi. 4 Ekim'de Rihanna'nın evine geri dönen Jonathan Whooper  güvenlik ile karşı karşıya kaldı. Güvenliğe  Rİhanna'yı görmek istediğini söyleyen Jonathan Whooper'ı içeri almayan güvenliğe Sen benim kim olduğumu biliyor musun? diyen Jonathan Whooper "Ben Rihanna'nın gelecekteki kocasıyım" dediği iddia edildi.

Mahkemeye çıkan Whooper'a hakim Rihanna'nın güvenliğini tehlikeye düşürdüğü için uzaklaştırma kararı çıkardı. Bu karara göre Whooper isimli kişi artık Rihanna ile 100 metre uzağında kalma emri verildi. Devam etmekte olan dava Ekim ayından sonraki aya ertelendi fakat Rihanna'nın bu ceza ile yetinmeyip yasağı daha kalıcı hale getirmek için uğraşacağı söyleniyor.

Yaşadığı hırsızlık olaylarından bunalan Rihanna'nın şimdilerde ABD'nin Los Angeles, Pacific Palisades Semti'ndeki  değeri 12 milyon dolarlık (23.9 milyon TL) evini boşaltıp, bir süre otelde kalacağı biliniyor.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!