Miley Cyrus Cosmopolitan Aralık 2013 Kapağında!

Miley Cyrus Cosmopolitan Aralık 2013 kapağında. 20 yaşındaki güzel yıldız Cosmopolitan'a Liam'dan, ünlü VMA performansından ve çok daha fazlasından bahsetti.

Çılgınca geçen yılı üzerine
Şu anda her şey karmakarışık ve çılgınca, aslında hepsinden biraz ama zaten bunun için yaşıyorum. Sadece çok iyi vakit geçiriyorum ve her şey olması gerektiği gibi yerine oturuyor. Benden nefret eden insanlar bile herkesin benim hakkımda konuştuğu gerçeğini değiştiremiyor. Şu anda zirvede olduğumu söylemek istemiyorum – iyi yönden bir çeşit underdog* gibi hissediyorum. Neredeyse beni sevmek punk rock dinlemek gibi. Yapılacak doğru şey değilmiş gibi. Sanki herkes beni düşürmeye çalışıyor.
*Spor müsabakalarında favorilerin her zaman çekindiği, ancak genelde ikincilik, üçüncülük gibi basamaklarda takılan kişilere de underdog denilir.

VMA performansı üzerine
İnsanlar VMA performansım hakkında şikayet etmeye başlayınca "Hiç lanet olası bir video izlemediniz mi?" diyorum. Peki ya o performansı yapmasaydım? VMA kötü geçerdi. Bu onların kaybı olurdu. Performansım daha çok, pop endüstrisinin ne kadar ciddi olduğuyla bir tür dalga geçmekti.
Bekar olmak üzerine 
Müziğime bir tür ilişki gibi davranmalıyım – zamanımı ve tüm dikkatimi vermeliyim – şimdilik öncelikli aşkım o. Hayatımın en güzel zamanı. Geriye bakıp şöyle olmayacağım, 'Keşke ayrılığa takılıp kalmasaydım." Çünkü şu sıralar Tanrı hayatımın böyle olmasını istemiyor. Tanrı hayatımın başarılı ve mutlu olmasını, diğer insanları kutsamasını ve kutsanmasını istiyor.
 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!