Lorde, Taylor Swift İçin Söylediklerinden Pişman Oldu


Lorde geçtiğimiz günlerde Selena Gomez hakkında konuşup, onu kadınları küçük düşürmesiyle suçlamıştı. Yine geçenlerde yaptığı bir röportajında, Lorde, genç kızlar üzerinde bıraktığı etkiyle, Taylor Swift'in bıraktığı etkiyi karşılaştırıp, şu sözleri söylemişti:
Taylor Swift çok kusursuz ve çok ulaşılamaz, ve ben bunun genç kızlarda iyi bir etki bıraktığını düşünmüyorum. Genç kızlar şöyle düşünüyor. “Asla Taylor Swift gibi olamayacağım, o zaman neden Lorde gibi olmuyorum?” Bu tamamiyle saçmalık.
Bunun üzerine resmi Tumblr hesabında hayranlarının sorularını yanıtlayan Lorde'a lostforasecond isimli bir kullanıcıdan şöyle bir soru geldi.
Taylor Swift hakkında ne söylediğini açıklayabilir misin? Çünkü sanırım birçoğumuz bunu anlamadı.
Lorde'un cevabı ie şöyle oldu:
Elbette! Sanırım biraz mahvettim ve söylediğim şey mantıksızdı ayrıca. Benim demek istediğim: Bu müzik endüstrisinde yerleşmiş önemli fiziksel mükemmellikler var, ve ben en sevdiğim sanatçıların mükemmel görünmemelerini dilerdim çünkü bence hayranlar (ben de dahil) kendilerini değersiz hissediyorlar, sanki onlar asla o kadar güzel, yetenekli veya her neyse olamayacaklarmış gibi, bu kusursuzluk, yoğun photoshop kültürünün ve bitmeyen çabaların bir sonucu. Taylor Swift benim aklıma gelen ilk insandı ki, bundan pişman oldum. O güzel görünüyor, ama bence o aslında onun diğer kusurlarını inanılmaz güçlü bir şekilde kullanıyor. Taylor Swift'in çok eşsiz bir görme gücü var, ve ben bunu takdir ediyorum. Ve bence bütün bunlar olurken bir yanlış anlaşılma vardı, insanların etkilendiği bir şey olan aşk hakkında yazmanın utanç verici olduğunu düşünüyormuşum. Düşünmüyorum! Sadece bunu yapabilmenin güçlü ve yenilikçi bir yolunu daha bulamadım, bu yüzden yapmıyorum. Ben bütün bu şeylerde daha yeniyim. Muhtemelen hayranlarıma karşı Taylor Swift kadar iyi bir rol model olamayacağım. Onu bu nedenden dolayı çok takdir ediyorum. Esasında, bu yazı, düşünmeden konuştuğum için bir özür niteliğinde. Barış!

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!