Katy Perry Boşanma Sonrası Yaşadıklarını Billboard'a Anlattı

Prism ismini verdiği yeni albümünü Ekim ayında müzik severlele buluşturmaya hazırlanan Pop müziğin başarılı ismi Katy Perry, Billboard dergisinin Ekim sayısının kapak kızı oldu. Ryan McGinley objektifinde çekilmiş Prism albümünün promosyonlarının kullanıldığı dergi için özel bir de röportaj gerçekleştiren 28 yaşındaki Perry, eski eşi Russell Brand için yazdığı şarkıdan ve şuanki John Mayer ile olan mutlu ilişkisinden bahsetti.

John Mayer Üzerine:
Ben her zaman ona, "Sevgilim, biliyorum aklımdan sen geçince kendimi bilime vermek zorundayım çünkü bütün kıvılcımların nasıl çalıştığını anlamak zorunda kalıyorum" diyorum. O bir şey hakkında fikrini  koyduğunda ortaya gerçekten çok iyi şeyler çıkıyor. Her zaman onun yardımını isterim. Jonh'un bana dediği tek bir şey oldu, "Zoru bulmak başarıyı koruyor. Kemer altına sakladığım bir kaç kardım var ve hala yeni bir sanatçı gibi hissediyorum. İnsanlar hakikatten hala yolunu kesmek istiyor.
"By the Grace of God" Şarkısı Üzerine: 
Bu şarkı belirli bir noktadan sonra yaşanılan zorluğun gerçekten kanıtı oldu."Kendi kendime sordum, 'Bu acıya dayanmak istiyor muyum? Yaşamaya devam etmeli miyim?' Tüm bu şarkılar gerçek hayattan anlar. Ben Otobiyografide yazabilirim. Müziğimde bunun kanıtı. Fanlarım eğer gerçeği bilmek istiyorsa sadece şarkıyı dinlesinler.
Russell Brand ile Boşanması Üzerine: 
"Boşanma kağıtlarını aldığım gecenin sabahında kendimi banyoda yerde buldum." dedi.
Gelecekte kendini nerede görüyor: 
30 yaşıma geldiğimde 4. akustik albümümü yayınlamayı düşünüyorum. Hala çalışıyorum: sağ ve sol beyin olarak iyi dengedeyim ve uzun bir kariyer sanatçısı olarak her ikisine de sahibim.
   

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!