Dekoltesi Yüzünden İşinden Olan Sunucu Gözde Kansu, Jay Leno'nun Gündeminde

NBC'de yayınlanan Tonight Show With Jay Leno programının sunucusu ünlü şovmen Jay Leno, geçtiğimiz gün ATV'de yayınlanan Veliaht isimli bir yarışma programının sunucusu Gözde Kansu'nun dekolte kıyafet giydiği gerekçesiyle kovulmasına Twitter hesabından gönderme yaptı. Jay Leno gönderdiği gönderisinde:
Türk hükümeti TV şovu sunucusunun kovulmasını emretti çünkü göğüs dekoltesini çok fazla göstermiş. İyi haber: Fox News kızı işe almış!
diyerek bir yandan da Fox News kanalına ayrıca bir gönderme yaptı. (Olayla alakası yok tabii)

Asıl olayı bilmeyenler için ise kısa bir özet geçelim; ATV'de yayınlanan programda sunuculuk yapan Gözde Kansu hakkında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in Beyaz TV'de katıldığı bir programda:
"Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez"
demesinin ardından genç sunucunun işine son verilmişti. Üstelik olaylar sadece bununla da sınırlı kalmadı. Yapımcı şirketi sunucunun kovulma sebebinin -hemde bu TV açıklamasının hemen ardından- performansının beğenilmediği, halktan çok ağır eleştiriler aldığından dolayı olduğunu söyledi. Siz bu olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!