Avril Lavigne: "Albümde Kendimi İfade Etmeye Çalıştım"

Avril Lavigne, Glamoholic dergisinin Ekim sayısı için verdiği pozlar ve kapak fotoğrafında göz kamaştırıyor! 29 yaşındaki şarkıcı dergiyle yeni albümü, eşi ile birlikte çalışması ve turu hakkında bir röportaj gerçekleştirdi;

Yeni Albümü Hakkında:
"Kendi adımı taşıyan bir albümüm olması benim için çok önemli bir şey. Albümde pop'tan rock'a, elektronik ve birazda müzikal olarak değişik türlerin olması için uğraştım. Kayıtta daha da derinlere inmeye ve gerçekten kendimi ifade etmeye çalıştım. 
Eşi Chad Kroeger ile birlikte çalışması hakkında:
Chad son derece yetenekli biri ve sevdiğin adamla birlikte çalışmak harika bir şey. Yaptığı her şeyde varını yoğunu ortaya koyuyor ve şüphesiz 'Let Me Go' şarkısında da öyle yaptı. Birlikte çalışmamızın sadece sıradan bir iş ilişkisi olmadığını fark ettik. Birbirimize olan duygularımızı göstermeye başladık gibi bir şey oldu.
'Let Me Go' şarkısına ilham veren şey hakkında:
Şarkı ikimizin de geçmişlerimize veda etmemizle başlıyor, ilk başta 'Let It Go' idi... ama sonra nakaratını 'Let Me Go' ile değiştirdik çünkü olaylar böyle gelişti.
Yeni Asya turu hakkında:
Çin, Japonya ve Güney Doğu Asya'da 2014 Şubat ve Mart'ta gerçekleşecek olan bu tur için gerçekten çok sabırsızlanıyorum!
Albüm yapma aşamasında en özel şeyin ne olduğu hakkında:
Kesinlikle eşim Chad ile birlikte çalışmak. İkimizde çok özel zaman geçirdik. Sonuçta müzik yapmak ikimizinde tutkulu olduğu bir şey.

 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!