American Hustle Filminden Yeni Fragman Yayınlandı


Çekimleri bu yıl Mayıs ayında başlayan başrollerinde  Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Christian Bale, Amy Adams, Jeremy Renner ve Robert De Niro'nun oynadığı American Hustle filminden yeni fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini The Silver Linings Playbook filmini de yönetmiş olan David O. Russell'ın üstlendiği film Amerika'da 25 Aralık'ta vizyona girecek olan filmin konusu şöyle:
1970'lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Melvin Weinberg isimli usta bir dolandırıcı, genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Jimmy Boyle tarafından yakalanır. Melvin Weinberg'in hüküm giymemesinin tek bir yolu vardır: FBI tarafından kendisine teklif edilen muhbirlik teklifini kabul etmek.. Weinberg, FBI'ın üst kademeli yöneticilerinden gelen bu teklifi kabul eder. Görevi ise kendisi gibi usta bir şekilde dolandırıcılık yapan kimi insanları teşhis etmektir. Ajan Jimmy Boyle ve çalışma arkadaşları tarafından hazırlanan plana göre, bir kumar cenneti olan Atlantic City'de ünlü kumarcıların katıldığı geniş çaplı bir oyun organize edip içerisinde politikacıların da bulunduğu bu zümrenin sırlarını ifşa edeceklerdir. Başlarda son derece masumane görünen bu plan, zamanla değişime uğramaya başlar. Neticede bu süreç, Melvin ve FBI arasında güven dengelerinin sarsıldığı bir dönemece girer.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!