Yeni Çift Alarmı: Nina Dobrev ve Derek Hough Arasında Neler Oluyor?


Ian Somerhalder ile Mayıs ayında 3 yıllık ilişkilerine son veren The Vampire Diaries dizisinin Elena'sı Nina Dobrev, yakın arkadaşı Julianne Hough'ın erkek kardeşi Derek Hough ile yeni bir aşka yelken açtı.

Cosmopolitan'ın Ağustos sayısı ile gerçekleştirdiği röprotajında yen ibir ilişki için erken olduğunu söyleyen 24 yaşındaki güzel oyuncu:
"Hep bir ilişki kızı oldum ve bu noktaya kadar uzun vadeli ilişkiler benim bütün hayatım oldu. Bu yüzden kendi başıma zaman geçirmeyi ve kendimi tekrar bulmayı umuyorum. Farklı yönlerimi keşfediyorum, büyüyorum ve daha sonra bir erkekte neleri sevdiğimi çözmeye çalışacağım. " demişti
E'! 'ye konuşan yakın bir kaynak ikilinin ilişki yaşadığını doğrulayıp, çiftin Ağustos ayından beri görüştüklerini ve ciddi olduklarını söyledi.

İddiaları alevlendiren ise Nina Dobrev'in Derek için peş peşe attığı tebrik mesajları oldu. Pazar günü düzenlenen 65.Emmy ödüllerinde ilk Emmy Ödülünü kazanan Derek Hough'ın instagram hesabından Emmy ödülü ile çekildiği fotoğrafı paylaşan Nina, fotoğrafın altına şu notu düştü:
"@Derekhough !!!!!!!! Emmy kazandı. Bu heyecan 140 karakterle ifade edilemez.Seninle gurur duyuyorum. Bunu hakkettin:)" yazdı
E! konu hakkında çifte yakın kaynaklara ulaşmaya çalıştığını fakat her iki taraftanda henüz bir açıklamada bulunmadığını söyledi.

Instagram hesabından Derek'in Emmy ödülü ile çektirdiği 2. fotoğrafını paylaşan Nina 2. notunda:
"Senin ışığına dokunduk,dünyanın geri kalanında  bizi bu ışığı izletmelisin. Işıldamaya devam et!"
Sizce Nina ve Derek arasında neler oluyor dersiniz?

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!