Saoirse Ronan Star Wars Episode VII: Jedi'a Tuzak filminde Başrol Mü Oynuyor?

Star Wars serisinin 2015'te çıkması beklenen bölümü Star Wars Episode VII: Jedi'a Tuzak filmi için kadro tahminleri başladı. Yönetmenliğini JJ Abrams'ın üstlendiği ünlü serinin yedinci bölümünde başrolü ünlü oyuncu Saoirse Ronan'ın oynayacağı dedikodular arasında.

Latino Review'ın haberine göre Saoirse Ronan filmin senaryosunu okumak için çağrıldı. Bleeding Cool isimli çizgi roman sitesi de söylentileri onayladı. Saoirse'in başrol için çağrıldığı iddia ediliyor. Yine Bleeding Cool'a göre görüşmeler hala devam ediyor, kesin bir şey yok. Rol için önerilen kişiler arasında rolü alabilecek tanınan başka isimler de var.

Sherlock dizisiyle ünlenen 37 yaşındaki İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch da üçlemenin devamında rol alacağı iddia edilen isimlerden.

Birkaç hafta önce Benedict Cumberbatch'ın Star Wars Episode VII: Jedi'a Tuzak için hemen hemen bir kilit isim olduğu ve resmi açıklamanın da yakında yapılacağı öne sürülmüştü. Bu haberin üzerinden 17 gün geçti ve hala resmi açıklama yayınlanmadı. Latino Review'ın haberi Cumberbatch'in filmde rol aldığı söylentilerini yalanlıyor. Latino Review'ın haberine göre 7. bölüm küçük çaplı ancak daha sonra yapılması beklenen 8 ve 9. bölümlerden çok daha büyük olacak.

Eğer bu kadro söylentilerinin doğruluğuna inanmakta zorluk çekiyorsanız filmin çekileceği yer konusunda yazılanlar hoşunuza gidebilir.

Yine LR'ın haberine göre filmin %90'ı Londra'da çekiliyor ancak Las Cruces, New Mexico gibi yerlerde de filmin küçük bir bölümü çekilecek. Bu da meraklılarına Tatooine'e geri döndüklerine dair küçük bir spoiler verebilir.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!