Miley Cyrus İlişkisini Kurtarmak için Hamile Olduğunu mu Söyledi?


OK! Magazin Miley Cyrus ve Liam Hemsworth ilişkisi hakkında bomba bir iddia ortaya attı. OK! Magazin'in "Miley'nin Bebek Tuzağı" manşetli yayınladığı haberine göre;  Miley Cyrus ve Liam Hemsworth ilişkilerinde sorun yaşamalarına rağmen aylarca ilişkilerini devam ettirmek zorunda kalmışlar. Nedeni ise Liam Hemsworth'ün nişanlısı Miley Cyrus'ın hamile olduğuna düşünmesi olmuş.

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth ilişkisi geçtiğimiz haftalarda doğrulanarak sona erdi. İddialara göre Miley Cyrus ve Liam Hemsworth şiddetli geçimsizliklerinden dolayı ilişkilerini  daha erken bitirmek istemiş fakat Liam,  Miley'i  hamile olduğu için  sorunlarının devam etmesine rağmen yaz ayına kadar ilşkilerini sürdürmeye devam ettirmiş.

Konu hakkında konuşan kaynak:
Miley hamile olduğunu düşünüyordu bunun doğru olup olmadığını öğrenmek için doktora gitti. Bunu tüm dünya ile paylaşmak istedi ama Liam henüz bunun için hazır hissetmediğini söyleyerek ona kimseyle paylaşmaması için yalvardı. Liam o aylarda duygusal açıdan bunalmıştı. Miley Liam'in hatrı için sessiz kalmayı kabul etti. Miley eğer Liam onu terkederse onu bu hassas döneminde terk ettiği için tüm dünyaya anlatacağını söyledi. Miley, Liam'e kalması için yalvardı, Liam'de aralarına mesafe koydukları sürece ondan ayrılmayacağını söyledi. Yani Liam, Miley'le birlikte olmak zorunda kaldı. Liam kendi özgürlüğü için nişanlı kalmaya devam ettiler.
Miley'nin temsilcisi konuyla ilgili:
"Hikayenin kesinlikle hiçbir gerçeklik payı yoktur.  Tamamen uydurma" 
açıklamasında bulunurken, Liam Hemsworth'ün temsilcininde aynı fikirde olduğu söylendi.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!