Miley Cyrus Amsterdam'da Esrar Kullandığını Açıkladı!

Miley Cyrus çocuk yıldız imajını tamamen yıkmak üzere. Miley Cyrus tüm dünyaya esrar bağımlısı olduğunu “Alan Carr: Chatty Man.” programına verdiği röportajında açıkladı. Yeni albümünün tanıtım turnesi kapsamında yaptığı Avrupa gezisi sırasında Amsterdam'da bir kahve dükkanını ziyaret etti. Miley Cyrus, 7 saat boyunca Amsterdam'da etrafı dolaştı.
"İş ve zevk bir aradaydı. Özellikle Amsterdam gezisi daha çok zevkti. Haritaya bağlı değildi. Daha önce orada bulunmamıştım ve belli ki daha önce gitmeliymişim."
Alan Carr gezi sırasında çekilen fotoğraflara yorum yapınca, Miley şaka yapıp
"İlk geldiğimden daha farklı görünüyor muyum? Amsterdam'daki kahvenin gözlerinizi böyle yaptığını ve ağzınızı delice kuruttuğunu* bilmiyor muydunuz?" dedi. (cotton mouth*)
*Genellikle eğlence amaçlı kullanılan bazı ilaç ve uyuşturucularla alakalı ağız kuruluğu
"Hey, burası Amsterdam. Tıpkı California'da olmak gibi ama dünyanın diğer ucunda. Hayatım boyunca gördüğüm her şeyden fazlasını gördüm. Oraya geç gittik, muhtemelen sabah saat 3 civarı. Ve bazı mor ve kırmızı ışıklar gördüm. Ve şöyle düşündüm 'oh, o da ne?, ne güzel görünüyor' ve ışıklara doğru yürümeye başladım... İşte bam! Her şey böyle başladı."
Miley'nin Amsterdam gezisinde esrar kullandığını açıklaması konusunda neler düşünüyorsunuz?
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!