Kerem Bürsin, Nasıl Kızlardan Hoşlandığı Açıkladı!


Kanal D'nin izlenme rekorları kıran gençlik dizisi Güneşi Beklerken dizisinin oyuncuları Emre Kınay ve Kerem Bürsin dün akşam CNN Türk ekranlarında yayınlanan Mesur Yar'ın sunduğu "Burada Laf Çok" isimli programa konuk oldu.

Türkiye'de ilk kez canlı yayına çıkan 26 yaşındaki yakışıklı aktör, program boyunca sempatik ve utangaç tavırları ile dikkat çekti. Sosyal Medya'da da büyük yankı uyandıran Bürsin, Twitter'da "Kerem Bursin" etiketi  ile Türkiye Gündeminde 2. sıraya yerleşti.

Kerem Bürsin'in  program konuşmalarından öne çıkan başlıklar:

Aşk Üzerine: 
Emre Kınay:Sevgili istiyor mu Kerem Hayatında diyince Kerem'de Tabii ki de! "Öz güvene sahip kızlar ilgimi çeker, olgun, güvenebileceğim bir insan  çok önemli hele ki şuanda  anlayışlı olmalı! Asıl korkum o. Yani anlayışlı olmayacak. Çünkü oyunculukta şöyle bir şey var. Oyunculuğa girip sanatı keşfedince, olayı çözmeye yavaş yavaş çözmeye başladığın zaman çözemeyeceksin. O zaman kalbini alıyor ve onun oluyor. Bunu anlayacak bir insan lazım. Boş yere sevmek istemiyorum.  Bazı şeyleri çabuk tüketiyoruz. Ne yazık ki sevginin anlamı kalmadı. Aşk kelimesi değerli bir kelime. Aşık olmak! Bunun üzerine insanlar şarkılar ve şiirler yazmışlar. Ve neden? Öylesine yazmamış yani etkilenmiş.  İnsanlar şuan ki durumda çoğunlukla kandırılmak istiyor ve kandırılıyor. Yani birkaç ay sonra tabii ki de işler olmayınca "Ben Sana Güvenmiyorum", "Sen şunu yaptın, bunu yaptın" bunlar zamanımızı harcayan şeyler. Zamanımı çok önemli, çok değerli. Güzel harcayalım mutlu harcayalım. 
Hangi Tip Kızlardan Hoşlandığı Üzerine:
” Politik bir cevap vermeye çalışıyorum burada . Genelde eski kız arkadaşlarıma bakarsak çoğunluk sarışın .“
Kolundaki bilekliklerin Anlamı:
"Okulda çekim yaparken insanlar getirdi. Hediye. Çok önemli çok güzel bir şey.Seviyorum bileklik takmayı. 
Soyadı Üzerine: 
Soyadımın doğrusu Bürsin. Amerika'da ü olmadığı için u oluyor. Amerika'daydım ve sosyal medyamı ona göre kurdum. Ama buraya gelince değiştirim mi değiştirmeyeyim diye aklıma gelmemişti. Sonuçta soyadım Bürsin. "ü" ile. Bürsin; bir bey'in ismiymiş. Oğuz Türklerinden.
Özel Hayatı Üzerine:
Sevgilim yok. Kadınları seviyorum onlara saygım sonsuz.  Zamanım yok. Tek yaşıyorum. 26 yaşındayım.Yaptığım işi çok ciddiye alıyorum çok saygım var. Çalıştığım insanlarla çok mutluyum. Acayip aileyiz. Zor bir insanım. İkizler burcuyum. Baya sıkıcı bir insanım. Yakın arkadaşlarım sıkılır benden. Bir sürü şeye odaklanmaya çalışıyorum ama aynı zamanda hemen böyle stres oluyorum. Muntazam olması lazım. Elimden geleni yapmam lazım. Şimdi bir kız gelirse hayatıma falan biliyorum ki orada bir şey olacak. Zor!  (Emre Kınay: Kerem mükemmelliyetçi. Fokusunda işi var. Bir sevgilim olursa ben bu kadar çalışırken kıza da bir buket çiçek alıp, akşam sekizde yemeğe çıkıcaz dediğinde, "set uzadı hayatım bu akşam gidemiyoruz" derse Kerem kendini orada öldürür.)
Ağır Sorular Bölümünde:
Aya İniş izni mi, Adriana Lima'nın giyinme odasına giriş izni mi sorusuna Gülerek Adriana Lima yanıtını verdi.

En Sevdiği Şarkı:

"Zor Bir Adamım"


Nasıl Kızlardan Hoşlanır?


Kerem Bursin'e Zorlayan Soru!
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!