İnternetin Yeni Fenomeni: The Fox

Norveçli komedyen kardeşler Vegard ve Bård Ylvis  3 Eylül'de yayınladıkları The Fox isimli şarkı ve klipleri ile şu sıralar dünya genelinde tıklanma rekorları kırıyor. Norveçte TVNORGE isimli televizyon kanalında yayınlanan " I kveld med YLVIS" talk şovlarının yeni sezon tanıtımı için çektikleri klip,  3. haftasında toplamda 46 milyon üzerinde tıklanma elde etti. Ayrıca klip insanlar tarafından şimdilerde "Call me Maybe", "Gangnam Style","Harlem Shake" şarkılarında olduğu gib sosyal paylaşım sitelerinin yeni fenomeni olmuş durumda.

Klibi ve şarkıyı Norveç'de TVNORGE isimli televizyon kanalında yayınlanan " I kveld med YLVIS" talk şovlarının yeni sezon tanıtımı için çeken Ylvis kardeşler Billboard ile gerçekleştirdikleri röportajlarında:
"Hatırlamaya çalışıyorum. Bizim çalışma şeklimiz birlikte oturup, konuşup bazı notlar almak. Sanırım tilki (şarkılarının adı) hakkında konuşurken ses üretmek istedik. Sonra Stargate ile çalışma fırsatı yakalayınca New York'taki bir yapım şirketine gittik... Onlara gelecek sezon karşılığında bizim için bir şarkı üretibilirmisiniz diye sorduk. Ve onlar için çok iyi bir  teklif olmasa da kabul ettiler. "Aşırı teklifler alıyoruz.  Tamamı dolu turlar, tüm büyük kayıt şirketlerde kayıt yapma fırsatları. Gerçekten garip. Bir anda bu teklifleri almak hayal gibi, çılgınca.


Ayrıca şarkı Fox kanalının yeni sezonu için çekilen tanıtım videosunun jeneriğinde kullanıldı.


Ylvis Kardeşleri Çektikleri Diğer Video Klipler:

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!