Emma Watson: "Kırmızı Halıda Rahatsız Olurum"


Emma Watson, The Edit dergisinin son sayısının kapak kızı oldu. Dergi için Bjorn Looss objektifinde Burberry, Roland Mouret , Erdem, Christopher Kane marka birbirinden şık elbiseler ile poz veren 23 yaşındaki genç ve başarılı oyuncunun röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Kariyeri Üzerine:
"Yarım yamalak bir şey yapmıyorum. Sadece yaptığım şeylerin mükemmel olmasını istiyorum. Eğer benim adım geçecekse, sevdiğim bir şey olmasını istiyorum."
Yeşil Halı Mücadelesi Üzerine:
"Kimse buna benzer bir şey yapmıyor" diye çok heyecanlanırdım. Bu yüzden her zaman büyük sorun yaşadım. Etik olan elbiseler giymek isterim ama bunu yapabilmem için yeterli bir seçeneğim yok. Bu yüzden Livia Firth ile bir araya geldim. Bu proje yapmam gereken bir proje gibi görünüyordu. Yapmayı beklediğim bir şeydi.
Kırmızı Halı Elbiseleri Üzerine:
Bir etkinlik için hazırlanırken çok büyük baskı hissedebilirsiniz. İnsanlar eteğimin içini görecek mi? Bunları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu yüzden ayaktayken ve oturuken kontrol ediyorum. Bu sinir bozucu bir şey. İnsanlar gerçekten ince eleyip sık dokuyorlar. Kırmızı halıda genellikle çok rahatsız olurum. Ayakkabılarım beni rahatsız eder, Elbisenin içinde nefes alamam.Günlük tarzımda bu tarz şeylere ödün vermiyorum.
    
    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!