Usher, Oğlunu Kurtaran İnsanlara Teşekkür Etti


Pazartesi günü (5 Ağustos) öğleden sonra saat 2'de havuzda geçirdiği ciddi bir kaza sonucu yoğun bakıma kaldırılan Amerikalı şarkıcı Usher'ın oğlunun durumu iyiye gidiyor.

 TMZ'nin haberine göre  havuzda oynayan Usher'ın 5 yaşındaki oğlu Usher Raymond V, oyuncağını havuzun drenajına kaptırınca onu almak isterken kolunu drenaja kaptırdı. Raymond V'nin teyzesi ve evdeki hizmetçi kurtarmada başarısız olunca evdeki diğer görevliler yardıma koştu ve Raymond V'yi kurtarıp hemen Atlanta'da bir hastaneye kaldırdı. Hastaneye giderken bilincinin yerinde olduğu ve nefes aldığı söylendi.

Olay sonrası People'a açıklamada bulunan 34 yaşındaki şarkıcı,
Teyzem  Aunt Rena'ya, doktorlara ve hemşirelere teşekkür etmek istiyorum. Özellikle oğlumun hayatını kurtaran Eugene Stachurski ve ekibine ayrıca iki adama teşekkür etmek istiyorum. Onlar gerçek kahraman ve onlara çok minnettarım. Oğlumu bana bağışladıkları için şanslı ve minnettarım. O iyileşiyor. Dualarını bizden eksik etmeyen herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim
Ayrıca bu kaza sonrası Usher'ın eski eşi Tameka Foster'dan çocuklarının tam velayetini almak için bir duruşma istediği öğrenildi.

     
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!