The Vamps Grubu ile Tanışın


2012 yılında Youtube'a yükledikleri cover parçalarla müzik dünyasında giriş yapan İngiliz Pop/Punk erkek grubu The Vamps şimdilerde yayınladıkları ilk teklileri "Can We Dance" ile adından söz ettiriyor.

Grubun temelleri 2011 yılında atıldı. James McVey için Menajer Richard Rashman ve Prestige Management'den Joe O'Neill bir grup oluşturmak istedi. James McVey Youtube'da gezerken Bradley Simpson'ı keşfetti. Daha sonra Simpson grubun solisti oldu ve James McVey ve Bradley Simpson bir ay sonra birlikte şarkı yazdılar.

2012 yılında ise Bradley Simpson, James McVey ile arkadaşı Tristan Evans' tanıştırdı. Üçlü grup daha sonra gruba seçmelerle aldıkları Connor Ball'ı aldılar. 2012 yılının ortalarına doğru grup kendi Youtube kanallarından diğer sanatçılarının hit şarkılarını cover olarak seslendirmeye başladılar.

2012 yılında Mercury Records ile anlaştılar. 2013 yılı Ocak ayında McFly desteği ile Nisan ve Mayıs ayında turneye çıktı.

2013 yılı Temmuz ayında ise kendi youtube hesaplarından "Wildheart" isimli ilk orjinal şarkılarını yükledi ve iki gün içinde 46,000'den fazla izlenme kaydetti.

Grup şuanda 29 Eylül'de çıkaracakları EP albümlerinin kayıtları üzerinde çalışıyor. The Vamps grubun ilk stüdyo albümünün ise 2014 yılında çıkması bekleniyor.

Ayrıca Selena Gomez'de gruba destek vermek amaçlı Stars Dance turu kapsamında 7 ve 8 Eylül'de Londra'da Hammersmith Apollo'da vereceği konserinde The Vamps grubu ile aynı sahneyi paylaşacak.

Grup üyelerine değinecek olursak;
Bradley Simpson –  18 yaşında. Grubun solisti. Yaklaşık olarak 2 yıldır akustik gitar çalıyor. 28 Temmuz 1995 yılında İngiltere'nin  Birmingham şehrinde dünyaya gelmiştir.
James McVey –  19 yaşında. Grubun Yedek solisti. Gitar çalıyor.
Connor Ball –  17 yaşında. Grubun Yedek solisti. Bas gitar çalıyor.
Tristan Evans – 19 yaşında. Grubun davulcusu. Perküsyon açlıyor ve grubun geri vokali.

Grup olmak nasıl bir duygu soruna grubun solisti Bradley:
Gerçekten eğlenceli. Harika, çünkü bu hem hobi gibi ama  bu bizim işimiz!
Herhangi garip bir hayran deneyimleri olup olmadığı üzerine: 
Tristan: Hayranlarımızdan güzel bir dizi hediyeler almayı seviyoruz. Ben ve Brad birinin vücudunun bazı bölümlerini saç tarzı şeyleri aldığımız için şanslıyız... ama oldukça korkunçtu.
Brad: İlk gördüğümüzde "Oh" diyoruz. Güzel bir mektup gibi görünüyor! Güzel bir pembe zarfta, gerçekten güzel bir yazı... ve Evet! (Gülüyor)
    

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!