Simon Cowell Yakın Arkadaşının Eşi Lauren Silverman'dan Bebek Bekliyor!

Simon Cowell 53 yaşında baba oluyor! X Factor jürisi 36 yaşındaki New Yorklu sosyetik güzel Lauren Silverman'dan bebek bekliyor. Hikayenin asıl ilginç tarafıysa şöyle. Lauren Silverman, Simon Cowell'ın yakın arkadaşı 'emlak kralı' Andrew Silverman'la evli, üstelik yedi yaşında bir oğulları var.

Silverman çifti geçtiğimiz günlerde konuşmamayı tercih etmişti. Ancak dün itibarıyla ikili suskunluğunu bozdu. Andrew Silverman Perşembe günü verdiği basın açıklamasında şunları söyledi.
"Benim önceliğim, eşimle birlikte bütün sorunları çözmeye için çalışırken 7 yaşındaki oğlumu korumak. Umarım insanlar bu süreçte çocuğumuza olan ilgiye saygı göstebilir."
Lauren Silverman verdiği ayrı açıklamada şunları söyledi.
"Oğlumuzun refahını sağlamak için Andrew'la bunları olabildiğince dostça çözmek için kararlıyım. Bu süreçte bize biraz zaman ve gizlilik tanımanızı umuyorum."
Andrew Silverman söylendiğine göre "aldatma" gerekçesiyle New York'ta boşanma davası açtı.

Cowell'ın tesilcisi olanların ardından basın açıklaması yaptı.
"Bu çok hassas bir mesele. Medyada çıkan tüm o sorunlarla Simon'ın avukatı uğraşmakta."
Peki Cowell onca çocuğun hayallerini paramparça ederken çocuk sahibi olmak hakkında ne düşünüyordu? 2009'da bu soruya bakın nasıl cevap vermiş.
"Tanrım, hayır. Çocuk sahibi olamam. Çocuklarım olsa duvara resim falan çizer ben de çıldırırdım."
Mart 2012'de AOL Müzik'te verdiği röportajda aynı soruya Simon Cowell şöyle cevap verdi.
"Ben gerçekten, gerçekten çocukları seviyorum. Çünkü onlarla konuşabiliyor ve onları dinleyebiliyorum. Sorunsa kendini onları yetiştirmeye adaman. Ben hep hayatımı çalışmaya adamışımdır. 52 yaşındayım ve fırsatı çoktan kaçırdım."
Silverman'dan önce Simon Cowell, Idol'un makyaj sanatçısı Mezhgan Hussainy'yle nişanlıydı, ancak çift 18 aylık nişanlılıktan sonra Eylül 2011'de yollarını ayırdı. Aynı zamanda Simon Cowell 2012 Aralık'tan 2013 Şubat'ına kadar Carmen Electra'yla çıktı. Ayrıldıktan sonra Simon, People derdigisine verdiği röportajda şunları söylemişti.
"Artık bekar bir adamım. Birlikte zaman geçirdik ve o çok eğlenceli biri."
Simon Cowell ve Lauren Silverman'ın Lauren evliyken başlayan ilişkileri hakkında düşünceleriniz neler? 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!