Lily Collins, Glamour UK'in Kapak Kızı Oldu


Kameralar önünde biriyle fiziksel yakınlaşması hakkında:
Öpüşmek konusu, inanın bana çok tuhaf ve hiç seksi değil çünkü herkes size bakıyor. 24 saatini birlikte geçiriyorsun ve bu çok fazla...ayrıca insanların en iyi ve en kötü yanlarını da tanıyorsun ve en saf hallerini. Rol için mükemmelsin çünkü diğer insanlarla da bağlantıların var ve bu beni daha fazla değiştiriyor. 
Kişisel hayatını gizli tutması hakkında:
Bu işe özel hayatın asla özel kalamayacağını bilerek girdim. İnsanların önünde kendimi hiçbir şeyi açıklamak veya normal bir durumda senin söylemek istemediğin bir şeyi onaylamak zorunda hissetmiyorum. 
İngiliz ve Amerikan tarafı hakkında:
İnsanlar her zaman kendimi daha çok Amerikan olarak mı yoksa İngiliz olarak mı hissettiğimi soruyor. Gerçek olan ise, ben Avrupa'daki yaşam tarzını, espri kabiliyetini ve modayı seviyorum. Çayı ve yemeği çok seviyorum. Oraya gittiğimde evimdeymişim gibi hissediyorum. Kendimi tekrardan küçük Lily gibi hissediyorum. Los Angeles'ın günlük ve konforlu tarzını seviyorum. Ama aynı zamanda Londra'da olduğumda giyinmeyi daha çok seviyorum. 
Jamie Campbell Bower ve Robert Sheehan hakkında:
Bir süreliğine Jamie ve bizdik. Daha sonra Robert geldi. Bu çok eğlenceli çünkü onlar çok farklılar. Robert çok hevesli ve tam bir İrlandalı. Jamie ise İngiliz. Alıngan, esprili ve büyüleyici biri. Üçümüz sürekli muziplik peşindeyiz.

 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!