Kelly Osbourne ve Kelly Clarkson Miley Cyrus'un VMA Performansı Hakkında Konuştu!

Miley Cyrus'un 25 Ağustos Pazar akşamı Brooklyn / Barclays Center 'da gerçekleştirdiği olay yaratan 2013 Mtv Video Müzik Ödülleri performansı yankı uyandırmaya devam ediyor. Kelly Clarkson dolaylı olarak  Miley Cyrus'un performansı hakkında Twitter üzerinden şunları yazdı.
Miley'nin yakın arkadaşlarından Cheyne Thomas'a blogger Dominic Riccitello'nun Kelly Clarkson'ın Miley'e "kirli striptizci" dediğini tweetlemesinin ardından Cheyne cevap vermekte gecikmedi.
@DominicScott ayrıca şişman ve 30 yaşında..
— Cheyne Thomas (@CheyneThomas) Ağustos 26, 2013
Ozzy Osbourne'un kızı Kelly Osbourne da adaşı Kelly Clarkson gibi en yakın arkadaşı Miley hakkında konuştu. E! Entertainment'da yayınlanan Fashion Police programında Kelly, Miley'nin kostümünü savundu fakat Miley'e başka türlü tavsiye vermeyi de unutmadı.
Performansı izledim ve evet, ben de performans konusunda pek çok konuda sizlerle aynı düşünüyorum. Ama şu an performans hakkında konuşmuyoruz, şu an ne giydiğinden bahsediyoruz. Bu giysi Lady Gaga'nın üç yıl önce Grammy'de yumurtadan çıktığında giydiği giysi. O kadar da orjinal değil ama Blurred Lines'ın müzik videosunu anımsatması yönünden takdir ediyorum. Bu sadece... Miley benim arkadaşım ve onu seviyorum ve ne olursa olsun hep öyle ama bunu arkadaş olarak söylüyorum: Kahrolası dilini ağzının içinde tut. Seni seviyorum, ama sadece dilini ağzının içinde tut.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!