Jennifer Lawrence Vogue Eylül Kapağında!
Akademi Ödüllü Jennifer Lawrence Vogue'un Eylül sayısı için kamera karşısına geçti. Güzel oyuncu Vogue'a şöhret yolunda yaşadıklarını, şöhretin getirdiği sorunları, göz alıcı kostümleri ve çok daha fazlasını anlattı. Bu Jennifer Lawrence'ın Vogue dergisinin kapağına ilk çıkışı. Umut Işığım filminin yıldızı, dergi için lüks deri modellerin, ağır tüvitlerin ve büyük tokaların ağırlıklı olduğu Sonbahar 2013 modellerini tanıttı.

Şöhretin zorlukları ve hayranlarının aşırı tepkisi üzerine 
Bu konu üzerine konuşurken nankör gözüküp, bocalamaktan korkuyorum ama son zamanlarda bu konu yüzünden neredeyse eriyecekmiş gibi hissediyorum. Tüm dünya aniden benim hakkımda her şeyi öğrenmek istiyor. Yeğenimle vakit geçirdiğim haftasonları ne yaptığımı bile bilmek istiyorlar. Bana 'Ailemleyim' deme fırsatı bile vermiyorlar.
Eğlenceli bir aileden gelmesi üzerine
Annem çok komiktir. Yüksek sesli komiktir. Babamsa tam tersi — tanıyabileceğin en komik insandır ama asla sesini yükseltmez. O sadece gerçekten hızlıdır. Çok zekice espiriler yapar. Kesinlikle eğlenceli bir şekilde büyüdük. Ailemizin içinde hayatta kalmak için komik olmalısın, çünkü her zaman birbirimizle uğraşırız.
Şöhretin ardından insanların verdiği tepkiden hoşnut olmaması üzerine
Eğer ortalama 23 yaşındaki bir kız olsaydım ve polisi arayıp bahçemde bir yabancı uyuyor, beni Starbucks'a kadar takip ediyor deseydim harekete geçerlerdi. Ama sırf ünlü olduğum için "Peki, üzgünüm, hmm, yapabileceğimiz hiçbir şey yok" diyorlar. Hiçbir mantığı yok.
Çevresindeki insanlar "Bununla barışmalısın" dediğinde güzel yıldızın cevabı şöyle oluyor "Bu konuda rahat değilim."
Bu yeterince basit. Sadece normal bir kızım ve ben de insanım. Ayrıca bu şeyin içinde, bu şeyi normal kabul edecek kadar uzun süre olmadım. Bununla barışmayacağım.
Çocukluğu üzerine
Tuhaf bir tiptim. Kimse bana sataşmadı ya da başka bir şey yapmadı ama diğer çocuklardan daha akıllı da değildim; bu yüzden uyum sağlayamadım. Hep bu tuhaf kaygıya sahip oldum. Teneffüslerden nefret ederdim. Okul gezilerini sevmezdim. Partiler beni hep streslendirirdi. Çok farklı bir espiri anlayışım vardı.
Bazen ilginç şeyler yapması üzerine
 Ailemle bir gemi yolculuğuna gittim ve berbat bir saç kesimim vardı. Bilginize, asla saçınızı bir gemide kestirmeyin. Sarı kıvırcık Afro modeliydi ve yedinci sınıfın ilk gününde spor salonuna girdiğimde herkes bana bakıyordu. Herhalde bir sebebi var diye düşündüm, ne yapmam gerektiğini biliyordum! Spor salonunun bir ucundan diğerine koşmaya başladım. Bence çok eğlendiriciydi. Ama o yaştaki kimse eğlenmedi. Gerçekten garipti.
Ünlü olacağını önceden bilmesi üzerine
Bunu daha önce hiç söylemedim. Çünkü bunun tamamen yanlış anlaşılmadan söylemenin hiçbir yolu yok. Çok küçüklüğümden beri ne istediğim konusunda hep normal bir fikrim vardı. Bir anne olacaktım, doktor olacaktım ve Kentucky'de yaşayacaktım. Ama hep ünlü biri olacağımı biliyordum.
Katniss'a olan benzerliği üzerine
Gerçeğin Parçaları (Winter's Bone) aday gösterildiği sıralarda, henüz sadece bağımsız filmlerde rol almıştım ve birdenbire kendimi "kendim" gibi hissetmediğim yepyeni bir dünyayla tanıştırıldım. O garip elbiselerin içindeydim ve anlamadığım şeylerden bahseden insanları dinliyordum. Ve okuduğum o kitabı hatırladım ve şöyle oldum, 'Aman Tanrım artık tam olarak nasıl hissettirdiğini biliyorum'. Kendi ölümüne hazırlanmanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum ama neredeyse bir kukla olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Ardından ikinci filmi yaparken o dünyayla biraz daha tanışıktım. Ve sanırım bu Katniss'in yaşadığı bir şey. O geri döndüğünde farklıydı. Capitol'da daha rahat hissediyordu; İnsanları daha çok anlıyordu ve artık o kadar ürkütücü ve korkutucu ve yabancı değildi. Sistemi nasıl yürüteceğini anladı sayılır.
   
   
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!