Emma Stone, Fairlady Dergisi - Eylül Sayısında!


Emma Stone, Fairlady dergisinin Eylül sayısına konuk oldu. Easy A filminin güzel oyuncusu dergi için birkaç soruyu yanıtladı.

Komedi rollerinde yer alması hakkında:
Seksi olmaktansa komik olmayı tercih ederim. Ve komedi filmleri izlemeyi seviyorum. Büyürken “Saturday Night Live” programlarına aşıktım ve Steve Martin, Gilda Radner, Bill Murray ve John Candy gibi insanlardan ilham aldım. Onlar gerçekten bana yol gösterdi.
Oyunculuk hakkında: 
Annem beni oyunculuk okullarına götürmeye başlamıştı çünkü ona göre bu enerjime odaklanmama yardımcı olacaktı. Okulda çok huzursuz bir çocuktu. İlk panik atağımı 8 yaşındayken yaşadım. Neden bilmiyorum ama, çocukken evimizin yanacağı gibi şeylere endişelenirdim, ve her zaman ellerimi çıtlatırdım. O yüzden ailem benim terapiste götürdü. Bu tür şeyleri çözmeye çalışırken, birden düşündüm ve dedim ki “Ben oyuncu olmak istiyorum.
Hollywood yaşam tarzı hakkında:
Bazen seyahatleri ayarlamak ve biraz uzaklaşmak zor olabiliyor. İnsanlarla tanışıyorsun ve onlarla çok yakın oluyorsun sonra onları terkedip bir daha hiç görmüyorsun. Sonra başka bir yere gidiyorsun ve bütün bunları tekrardan yapıyorsun. Bu sürekli hiç eve gitmeden yaz kamplarında yaşamak gibi bir şey.

 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!