Anna Kendrick GQ Eylül 2013 Kapağında!


Anna Kendrick GQ için objektifin karşısına geçti. Birbirinden iddialı pozlar veren 28 yaşındaki güzel yıldız Lauren Bans'le oldukça keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Anna, alkolle olan ilişkisinden, ilk randevuda neler beklediğine pek çok şeyi GQ okuyucularıyla paylaştı.

Not: Röportajın tamamı yayınlanmadı. Yayınlanan kısmındaysa röportajın formatını bozmamak için sizlerle yazıldığı gibi paylaştık. Kalınla yazılan kısımlar röportajı yapan kişinin kaleminden. İyi okumalar!

Lauren Bans yazısında güzel yıldızı "bira bardağı boyutunda" diye tanımlamış. Yanına da yanlış anlaşılmasın diye mecaz amaçlı diye eklemiş. Lauren'ın Anna'ya ilk sorusu "Bira sever misin?" oluyor. Anna Kendrick'in pek duymadığı bir soru. Ama bu soruyu sormasının iyi bir sebebi var: Anna, yeni komedisi Drinking Buddies'te alkolik bir kadını canlandırıyor. "Bira sever misin" sorusuna cevabı
"Sevmeyi bırak, her bir Belçika birasını içmekten oldukça zevk alıyorum."
olunca Lauren kendini tutamayıp bu ilginç bilgiyi paylaşıyor: OkCupid'e (Randevu sitesi) göre bira severler aynı zamanda ilk buluşmada sevgililerinin evine gidiyor. Güzel yıldız oldukça şaşırmış bir şekilde 
"Olamaz! Demek istediğim, kolerasyonlar neden-sonuç ilişkisi göstermez ama bu inanılmaz ilginç."
diyor. Başka ilginç bir kolerasyonsa Anna'nın imza isteyen hayranlarıyla iç çamaşırı alışverişi arasında
“Elinde külot tutarken yakalanmak üzere olmak oldukça utanç verici ve iki kez başıma geldi! Elinde o varken, 'Hey, paçalı don ister misin?' der gibi. Ne kadar küçük düşürücü olurdu düşünsene."
Lauren yazısını şöyle bitiriyor:

Paçalı don mu? Alışveriş 19. yüzyılda mıydı? Hele bira içenler hakkında dedikleri doğruysa oldukça utanç verici olurdu herhalde.
    

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!