The Voice Ekibi TCA '13 Panelinde Bir Araya Geldi


The Voice ekibi dün öğleden sonra Beverly Hills'te gerçekleşen TCA Summer 2013 paneline katıldılar. Jüri üyeleri panelde gelecek sezon olacaklardan, geçen sezon ne yaptıklarından bahsettiler. Adam Levine, Christina Aguilera, Cee-Lo Green ve Carson Daly yöneltilen sorulara cevap verdiler:

Yeni stratejiler var mı? Yani, Blake 3 sezondur kazanıyor.
Christina: Blake Shelton'ın showuna geri döndüğümü anladım...Bütün gün gülüyoruz. Önümüzdeki butonlara basmak, sahnedeki kişiyi görmek, onu takımımıza almak çok eğlenceli. Biz kazanmak istiyoruz ama sonuç olarak kazananlar yarışmacılar oluyor. 
Adam: Bundan hoşlanmıyorum. Bu çocuklarla çalışmak ve onların yarışmayı kazanmasına yardım etmek harika bir şey. Ama daha da inanılmazı bu insanlarla çalışmak ve onları eve bu harika deneyimlerle gitmeleri. Kazanmak güzeldir, ama kazanmak her zaman amaç olmamalı. Biz bu işi yaptığımız sürece bildiğimiz her şeyi onlara öğreteceğiz, o zaman biz kazanırız. Hepimiz kariyerlerimizde çok şanslıydık. Bu yarışmacılarımıza amacın kazanmak veya kaybetmek değil de, harika deneyimler kazanmak olduğunu öğretmekle ilgili.
Sanatçılar olarak size ne öğretiyorlar, ne gibi bir etki bırakıyorlar?
Christina: Bu çocukların elinden tutuyorum ve beklentilerinin tam olarak ne olduklarını bilemiyorum. Sanatçılar olarak hepimiz zirvede olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyoruz, başara da bilirsiniz, başarısız da olabilirsiniz. Geçen sezondan bir bölüm yakaladım televizyonda ve şöyle düşündüm: “Bu insanların neden böyle olduğunu şimdi anladım.” Biz koltuğumuzda oturup, insanlara haksızlık edebiliyoruz, bunu istemeden yapıyoruz, ama olayı dışardan görmek ve onların bazı hikayelerini duymak biraz farklı. Yeteneğe bağlı kalan ve insanların hikayelerinin duyulduğundan emin olan bu showun bir parçası olduğunu bilmek çok güzel.
 Geçen sezon Christina Aguilera ve Cee-Lo The Voice'ta yer almadılar. Christina Aguilera'nın yerine Shakira, Cee-Lo'nun yerine ise Usher gelmişti.

Koltuğunda başkasının oturması size nasıl hissettirdi?
Christina: Bir süreliğine boşluğu birinin doldurmasından dolayı çok mutluydum, biraz geri çekilmeliydim...İyi ki Shakira vardı, çok güzel bir iş çıkardı, çok tatlı bir enerjisi var. Ve Usher gelip birçok yaratıcı fikirleriyle ortaya çıktı.
CeeLo: Biraz garip ve aynı zamanda merak uyandırıcıydı. Farklı bir deneyimdi. Christina'nın yaptığını deneyimledim. Yarışmanın hayranı olmayı.
Yarışmanın en sevdiğiniz tarafı?
Christina: Yarışma hakkındaki en iyi şey, aile gibi olması. Klişe olmak istemem ama bu adamlarla kahkahalar atmak için sabırsızlanıyorum...4ümüz bir araya gelince, çok komik oluyoruz, sürekli kahkaha atıyoruz, güzel zamanlar geçiriyoruz. Ve taze yeteneklerle tanışmak, benim için yeni bir deneyim.
Adam: Mola verebilmek. Ve bu arada, sanmayın ki benim de bir molaya ihtiyacım yok. Var ve muhtemelen bir mola vereceğim.
CeeLo: Arkadaşlığı, ortaklığı çok özledim. Zaten beni geri getiren de bu oldu.
Christina, geçen sezon yoktun. Bu süre zarfında neler yaptın?
Christina: 24 saat boyunca kamera önünde yaşayamam. Aralar vermem ve kendimle bağlantı kurmam lazım, kamerada en iyi halinde olmak için bence bu çok önemli. Kameralar kapanınca ben bir anneyim. Tişörtümü ve eşofmanımı giydiğimde bir anneyim. Max(oğlu), sonbaharda anaokuluna başlıyor, çok heyecanlıyım. Kendim için bir süre istedim sadece. Geçtiğimiz 6 aydır, inanılmaz bir seyahatteydim. Yeniden canlanmış ve tazelenmiş hissediyorum.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!