Teen Wolf Ekibi Comic-Con'da!

18 Temmuz Perşembe günü düzenlenen panelde yapımcı Jeff Davis'e dizinin  oyuncuları Tyler Posey, Holland Roden, Dylan O'Brien, Crystal Reed, Daniel Sharman, Tyler Houechlin ve Charlie ve Max Carver eşlik etti.
Jeff Davis: Kesinlikle büyük bir şekilde açılış yapmak istedik. Reytinglerin bu kadar yüksek olmasını görmek güzeldi. Alfaları tanıtmakta güzeldi -ikizlerde şuan burada bizimle- ama aynı zamanda sevdiğiniz Scott ve Lydia gibi karakterleri tekrar getirdik. 
Panellerden öğrendiğimiz 5 önemli bilgi (öğrenmek istemiyorsanız okumayı bırakın) :
1.Tyler Posey Yeni Dövmeler Yaptırmış
Tyler Posey 2. ve 3.sezon arasındaki zaman diliminde yeni dövmeler yaptırdığını ve motorsiklet ehliyeti aldığını açıklıyor. Kanalın ve dizinin yaratıcısı Jeff Davis daha çok sağlığı hakkında endişe duyunca oldukça kötü çocuk gibi hissettiğini söylüyor.

2. Lydia'nın Büyük Sırrı Ortaya Çıkacak
1.sezonun sonlarında ısırıldığını biliyoruz fakat ölmedi ve dönüşmedi de, o zaman ne oldu? Endişelenmeyin, Lydia hakkındaki bu büyük sır en sonunda 9 bölümde ortaya çıkacak!

3. Dizi Sezon Ortası Finali Yapacak
Teen Wolf'un 19 Ağustosta sezon ortası finali yapacaklarını ve yeni bölümlerinin de 6 Ocak 2014'te yayınlanacağını öğrendik.

4. Stiles Bekaretini Kaybedecek(mi?)
Stiles ve Lydia öpüşmüşken Deucalion tehditine nasıl odaklanabiliriz ki? Davis sadece bir öpücük olmadığını söylediğinde Dylan O'Brien da bu ayrıca seks diyerek sözünü tamamlıyor. Ve evet, Stiles'ın bekaret meselesi sezon sonunda ele alınacak gibi görünüyor.

5. Derek'ın Genç Halini Göreceğiz. 
Davis, Visions isimli 8.bölümde flashback'lerin olası olduğunu ve Derek'ın genç haline odaklanacaklarını söyledi.

Fotoğrafların devamı için tıklayın. 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!