Rita Ora GQ British'in Ağustos Kapağında!


GQ British dergisi Ağustos sayısının kapak kızı Rita Ora oldu. Dergi için üstsüz poz veren Kosava asıllı İngiliz şarkıcı dergi için bir de  röportaj gerçekleştirdi. Rita Ora'nın röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Erkek arkadaşı Calvin Harris üzerine:
“Daha çok yeni. Aşık değilim. Ama kesinlikle oluyorum.”
Ailesi için yaptığı fedakarlıklar üzerine:
“Her zaman bir şey elde etmek istiyorsan bazı şeylerden fedakarlık etmek zorundasın. Tabii ki, yalnız kaldım, üzüldüm, ama bunu yapmak için bir karar aldım....Hayatımı, ailemin hayatını değiştirmek için inanılmaz bir pozisyondayım.”
“Shine Ya Light”ın klip çekimleri için doğduğu yere dönen Rita Ora, oradan ilk ayrılışını anlatıyor:
“Bütün ülke dışarıdaydı. Uçağa atladım. Milyonlarca insan var gibiydi. Bastığım zemini göremiyordum. Hiç abartmıyorum. Hissettiğim en gerçek üstü deneyimdi. Bu bir klipten daha fazlası. Bu Kosova olarak bizim tarihimizde bir an, insanların bizi görmesi için bir an: nasıl yaşadığımızı, manzaramızı görmeleri için. Klibimi burada çekmem benim görevimdi.”
Sosyal medyanın önemi üzerine:
“Medyaya ne verip ne vermemek bizim elimizde. Sosyal medya artık çok etkili. Bu zamanda bu pozisyonda olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü her şey kötü giderse sosyal medyadan başka suçlayacağınız kimse yok.”
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!