One Direction GQ Dergisinin Ağustos Sayısında


One Direction üyeleri GQ İngiltere'ye konuk oldu. Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan, Zayn Malik ve Liam Payne'nin yer aldığı beş farklı kapakla yayınlanan Eylül sayısı 1 Ağustos'ta raflarda yerini alacak. 30 Ağustos'ta gösterime girecek olan filmleri This Is Us filmleri ile beklenen grup dergiye aynı zamanda bir röportaj verdi.

Durmayan programları hakkında:
Liam:  İnsanların bana gitmem gerektiğini söyledikleri yerdeyim. Hayat böyle işliyor. Bana sadece bir yere git dediler ve ben buna mecburdum. Buna bir itirazları yoksa gitmeye devam edeceğim. 
Yeni albümleri hakkında: 
Niall: Yeni albüm için belirlediğimiz özel bir tarih yok ama bu yolda kayda girmek için çok zamanımız var.Yani biraz daha yavaş işleyecek. Daha yıkıcı ve havalı olacak.
Liam: Bir uyarı vereyim: Yepyeni bir tarz olacak.
Turnedeki partiler ve kızlar hakkında: 
Niall: Bana sorarsan şuan turne yeteri uzunluğa varmadı. Sadece birkaç aydır devam ediyor.  Geçtiğimiz tüm yıl boyunca Amerika turnesindeydik yani geçen sene yaşımız tutmuyordu. Parti gibi şeyler hiç olmadı.
Liam: Kızlar mı? Parti için zamanımız yok! Yalnız bile değilim. Bu konuşma başıma bela açacak.
Niall: Şöyle bir baktığımızda zaten konserlerden sonra bitmiş oluyoruz. Tabii ki partiler ve kızlar olmasını dilerdim ama maalesef yoğunuz.
Liam: Belki biraz bunları programlamaya ihtiyacımız var.
Niall: Sadece tek bir şey söyleyeceğim: Ellie Goulding - Vay canına!  O kesinlikle şaşırtıcı!
Harry'nin Nick Grimshaw ile hakkında çıkan dedikodular hakkında:
Harry: Ne tür dedikodular bunlar?
GQ: İkinizin ilişkide olduğu hakkında.
Harry: Oh! Gerçekten mi? Bunu bilmiyordum bile. Biz gerçekten çıkmıyoruz. Arkadaşım o benim.
GQ: Yani biseksüel değilsiniz?
Harry: Biseksüel? Ben mi? Hayır değilim. Bundan eminim.
GQ: Peki bu tür söylentiler için ne düşünüyorsunuz?
Harry: Kimisi hiç komik değil kimisi ise gerçekten komik. Bazıları ise rahatsız edici. Söylentiler hakkında mızmızlanan insanlardan biri olmak istemiyorum. Bir ünlünün  Twitter'a girip "Bu doğru değil" demesini sevmiyorum. Neyse odur; ben bunu yapma eğiliminde değilim. Bu gerçekten can sıkıcı olduğu zamanda, eğer bir ilişki içindeyseniz ve gerçekten birisiyle bir yerlere gidip sizi görüntüledilerse onlar sadece kendilerini ilgilendiren kısmını alıp senin onların gözünde nasıl göründüğünü gazeteye aktarırlar. Sonra can sıkıcı bir hal alabilir.
Kız arkadaşlara sadık kalmanın zor olması konusunda: 
Louis: Böyle olduğunu düşünmüyorum. Bazı kızlar vardır yanında uyuduğunuzda kalp atışlarını hissedirsiniz. Ben öyleleri ile evimde olmayı tercih ederim.
One Direction'ı nasıl hatırlayacaksınız?:
Zayn: Ben Bradford'a bir anıt koymak istiyorum. Bizim heykellerimiz! Şaka şaka! Ben pop kültürünü değiştirerek hatırlamak istiyorum. 
Louis: Dans edemeyen bir erkek grubu...
Niall: Sadece hatırlanmak güzel olacak.
Siz en çok hangi kapağı beğendiniz?


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!