Miley Cyrus'tan Justin Bieber'a Uyarı!

Miley Cyrus The Sun'a verdiği röportajında Justin Bieber'a birtakım iş tavsiyesinde bulundu. 20 yaşındaki şarkıcı/oyuncu Justin'e eğlence sektöründen biraz uzakta kalmasını tavsiye etti.
"Justin'e biraz uzakta kalmasını söyledim. İnsanlar, sana ve senin mızmız tavırlarına takıntılı değil dedim. Etrafta olmadığın zaman onların tek istedikleri senin müziğindir. Hep bir sonraki şeyin ne olacağını görmek isterler. Ancak müziğin olmadığında senin hakkında, senin yediğin b*klardan konuşmak isterler. Dünya çapında bir yıldız olduğunda herkes her şeyi görür. Pek çok insan video çeker ve Instagram'a koyar, bazı insanlar içinde Justin Bieber olduğu için bunun komik olduğunu düşünebilir ama gerçekten kötü. Ona hep sakin olmasını ve olanlar hakkında konuşmamasını söylüyorum, çünkü konuştuğun zaman bu yangını körükler. Hala da aptal. Ama herkes işi berbat ettiğinde aptalca şeyler yapar. Ve o da aptalca şeyler yaptı."
Sizce Miley'nin tavsiyesi doğru mu? Justin eğlence sektöründen bir süre uzakta kalmalı mı? Fikirlerinizi bizimle paylaşın.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!