Miley Cyrus'ın Eşcinsel Arkadaşları Zayn Malik'ten Hoşlanıyor


Miley Cyrus birkaç ay önce paylaştığı One Direction ve Zayn Malik'i konu alan tweet hakkında konuştu. Geçen Temmuz ayında Miley, onun ve arkadaşlarının Zayn'i sinsice takip ettiklerine dair bir tweet atmıştı. Miley Cyrus, bu durumu MTV UK'e açıkladı.
“Ben sadece onun tatlı olduğunu söyledim çünkü biri bana bunu sormuştu.” “Eğer onlardan birine vurulduğumu söylemeseydim İngiltere'de bana domates atacaklardı. Ben de birini seçtim...Eşcinsel erkek arkadaşlarımın Zayn hakkında çok konuştuklarını duydum ve böylece onu seçtim. Harika saçları var! En sevdiğim eşcinsel arkadaşlarımdan biri onun fotoğrafını telefonunun arkaplanında tutuyor, bu yüzden ben de onun kim olduğunu biliyorum.”
Dünya çapında milyonlarca hayranı olan ve en çok tanınan erkek grubu olan One Direction'ın herhangi bir hit şarkısını da verdiği son  röportajında bilmediğini dile getiren Cyrus;
Bana şarkı ismi ya da o tarz şeyler sormayı çünkü cevap veremem. Nasıl göründüklerini biliyorum.
Grup ile daha önce bir araya gelip gelmediği sorulduğunda Cyrus:
"Sanırım, Harry ile sahne arkasında tanıştığımı hatırlıyorum ama  pek  fazla şey hatırlayamıyorum. Ama kız kardeşimin çok heyecanlandığını hatırlıyorum. Onlar hakkında çok fazla bir şey bilmiyorum." dedi.
Miley, her ne kadar Zayn hakkında tweet atsa, Niall Horan'la birlikte görülse ve Harry Styles ile olan bir fotoğrafını twittera koysa da son zamanlarda yaptığı başka bir röportajında da One Direction hayranı olmadığını söyledi. 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!